Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (1)

35 Milyon dolara yapılan Diyarbakır Memorial Hastahanesi

Mehmet Fahri Sertkaya

İnanmak istemediğim bazı iddialar duydum. İnşaallah sadece deli saçmalamasıdır. Diyarbakır’daki bu Memorial Hastahanesi’nin altında iki gizli bodrum katı varmış ve organ kaçakçılığında kullanılıyormuş.

Bina içinden o katlara gizli girişler olduğu gibi, organları için parçalanacak kişiler de bina dışında, arka tarafında, ötede bir yerde bulunan gizli girişten girilen ve hastahanenin gizli bodrum katlarına bağlanan tünelden içeri alınıyormuş. Bu güne kadar en az yüzlerce, ihtimal ki binlerce masum kişi organları için orada parça parça edilmiş. Organları için insanlık dışı bir vahşetle parçalananların çoğu, görgü şahitlerinin ifadelerine göre, Hindistanlı, Pakistanlı gibi görünen, esmer tenli, başka milletten olduğu belli olan kişilermiş.

(İlk yayın tarihi 08.10.2018)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s