Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (12)

6 ölü var ve arkasındaki gerçekler Türkiye’yi değil dünyayı bile sarsar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Bana ulaştırılan son iddialara göre, Diyarbakır’daki Memorial Hastahanesinin gizli bodrum katında, uluslar arası organ mafyası içinde faaliyet gösteren ve o hastahanenin bodrum katında zavallı masumları, çocukları parçalayan ekipten altı kişi öldürüldü. Ulaşan ilk bilgilere göre bu cinayetler, çete içi hesaplaşma/anlaşmazlık olarak görülüyor.
Üst kadronun, kimin bilgi sızdırdığını bir türlü bulamayıp paniklemesi neticesinde oluşan gerginlik ortamında, bodrum katta insan kasaplığı yapanlardan en az altısı öldürüldü. Emri üst kadro verdi. Ölenlerden dördü erkek ve ikisi kadın. Aynı anlarda, o gizli bodrum katlarına hastahane içinden bağlanan geçit panik halinde kapatıldı. Hastahane içinde o gizli katlara ulaşmanın tek yolu, gizli bir asansörü kullanmaktı. Bu asansör, hastahanenin bir katındaki çok aktif kullanılmayan bir ameliyathaneden, doğrudan bodruma iniyordu. Bu ameliyathanenin giriş kapısının tam karşısına denk gelen duvarda gizlenmiş bir asansör kapısı vardı. Bu asansör sistemi panik hali ile söküldü. Aradaki asansör boşluğu kapatıldı. Asansör kapısı olan yer de kapatıldı. An itibari ile gizli bodrum katlarına girişin tek yolu tünel sistemini kullanmak oldu.

Tünel sisteminin giriş kısmına denk gelen kısmında bulunan yer altı odalarından ikisi dağıtıldı. Hazırlık odası ve ayin odası an itibari ile darmadağın ama ne tünel ne de o odalar tamamen yok edilebilir bir halde… O kadar sistemi kısa sürede kimse yok edemez. Hala odalarda bile kırık küvetler, yer altı odalarının duvarını oluşturan ama dağıtılmış ve yerlere serilmiş taşlar var. Bu yaşanmadan önce orada bir odada olup çok iyi muamele edilen dokuz çocuk ile, diğer odada ayrılmış ve eziyet edilen 25 kadar çocuğun akıbeti meçhul…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 08.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz:http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s