Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (15)

Memorial Hastahaneleri ve A101’in sahibi olan Turgut Aydın kimdir?

Mehmet Fahri Sertkaya

Turgut bu videoda ahlaktan, erdemden, faziletten, paraya kıymet vermemekten, işini düzgün ve ahlaklı yapmaktan v.s. bahsediyor. Turgut’un gözlerine çok dikkat edin. Konuda değil, o anda o mekanda bile değil. Turgut’u bu sistem içinde basit bir piyon olarak kullanan bu çetenin en mahir olduğu iş büyü… Büyü, yani zihin kontrolü…

Turgut bu videoda, sıradaşı bir vasıf ve kabiliyet sahibi olmadığını, orta seviyede bir okur yazar bile olmadığını, Trabzon’un yerlisi olamayacağını kesin surette belli ediyor. Bunlar, biraz mesafe almış herkesin kolayca anlayabileceği hususlar. Bunları şu videonun iki dakikalık kesitinden, mesafe almış herkes kesin surette anlar.

Ayrıca bu videoda, Turgut’un çok uzun zamandır, perde ile ve diğer benzeri işlerle meşgul olmadığı, kafa bile yormadığı, tamamen Memorial ve iddialar doğru ise organ, uyuşturucu, fuhuş, kumar işi ile meşgul olduğu anlaşılıyor.

Videoyu izleyin…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 08.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz:http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s