Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (20)

‘’Tayyip Erdoğan, Turgut Aydın’ı imha etme planları mı yapıyor?’’

Mehmet Fahri Sertkaya

Turgut!

Tayyip hiç iyi değilmiş. Boş hayallerinden uyanmış, benim üstüme gelemeyeceğini, bana zarar veremeyeceğini ve aslında meselenin ben olmadığımı, buzdağının görünen yüzü olduğumu, arkamdaki güçle savaşamayacağını ve çaresiz kaldığını anlamış, kabullenmiş.

Senin üstüne yürümeyi planlıyormuş. Seni öldürtecek. Seni yok etmek zorunda olduğuna şartlanmış. Ya taktik bir surette öldürtecek ve doğal ölüm gibi gösterilecek, ya intihar süsü verilecek ya da gerçekten seni intihara zorlayacak. Sonra krizi sert ve kararlı tedbirlerle bitirebileceğine inanıyor. Vaktin çok daraldı, hamle yap da sen değil onlar perişan olsunlar. Yarını beklemen bile senin için çok geç olabilir.

Kriz çok büyük ve derin Turgut! Bunun üstü kapatılamazsa ortada ne Tayyip kalır ne AKPKK ne Masonlar ne içimizdeki İsrail… Artık kesin olan bir şey var: Bu bir milat ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 10.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s