Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (21)

Turgut Aydın’ı gözden çıkardılar mı?

Mehmet Fahri Sertkaya

Yarım saatimi bile almadı Turgut!

Senin üstünün üstündeki Yahudi büyücü, yine rahat durmamış, etrafımdan birine kastetmiş. Ne biliyorsa, kendini aşarak, zorlayarak denemiş, kızmış, çıldırmış, çırpınmış ama yaptıklarını darmadağın etmem yarım saatimi bile almadı. Ses kayıtları da var, belki paylaşırım. 
Düşünsene Turgut, ben basit bir piyonum, hiç anlamam bu işlerden, sizin ustaların ustası gördüğünüz herifin kendini aşarak yaptıklarını ben bile kısacık sürede darmadağın ediyorum. Üstümdekilerden yardım bile almadan bunu yapabiliyorum. O halde boşa uğraşıp boşa bu kanaldan zorlamıyor musunuz?

Tayyip, bakanları ve diğer malum kişiler bir yana da senin üstündekiler de seni silmişler. Ayrıca şunu bil, senin üstündekiler de birbirine düşmek üzere. Bu, uluslar arası çapta, dünya tarihine girecek ve kıyamete kadar “İnanılmaz bir şey” denilip anılacak bir skandala dönüşecek. Ve inan bana, benim sabrım tükeniyor, aniden çok daha sert oynamaya başlayabilirim. Anladın sen beni…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 10.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s