Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (6)

Hastahanenin bodrum katlarında her şey Masonik, her şey şeytani…

Mehmet Fahri Sertkaya

Diyarbakır Memorial Hastahanesine, bedenleri parça parça edilen bu kadar insan, kapısından sokulmuyor. Personelin, az bir kısmı hariç hiçbiri, o sözde hastahanede aslında neler döndüğünü, altta gizli bodrum katları olduğunu bilmiyor. O gizli katların olduğunu bilen, oraya inen ve bu caniliğe ortak olan personel sayısının 25 kadar olduğu iddia ediliyor.

Binanın arka yüzüne sırtınızı döndüğünüzde ve yürüdüğünüzde, bir iki kere de sol ve sağ yaptığınızda, yürüme hızıyla yaklaşık 10–15 dk sonra ulaşılan mahalle arasında bir çıkmaz sokakta, o hastahaneye ulaşan tünelin giriş kısmı var. Tünel girişinin hemen önünde büyük duvar var. Akşamları orası zifiri karanlık ve aydınlatma yok. Ayrıca tel örgüler de var. Tünelin hemen girişini kapatan bir büyükçe taş da kullanıyorlar. Giriş kısmında hemen aşağı inilen merdivenler var. Tünel ortalama beş insan boyu derinden gidiyor. Çok da uzun… İşi sağlama almak istemişler ve kısa bir tünel ve de yakın bir tünel girişi yapıp riske girmemişler. Google haritalardan açıp bakın, hastahaneyi bulun ve çevresini tarayın, az öteler bile tarla, arazi… Diyarbakır, bu iş için biçilmiş kaftan. Şehirleşme hemen bitiyor, şehir merkezi çok küçük ve hemen boş topraklar var ve o bölgede bir de hava limanı var.

Tünelin içinde elektrik yok ya da varsa da kullanmıyorlar. Girişte merdivenlerden az inince sağda ve solda meşaleler var. Tünel hastahanenin gizli bodrum katlarına ulaşana kadar arada üç kilitli kapı daha var. Tünel, bir insanın eğilmeden rahatça yürüyebileceği kadar yüksek ve geniş. Tünelin giriş kısmına yakın bölgesinde yol üçe ayrılıyor. Bunlardan biri ayin odasına çıkıyor. Büyükçe bir oda ve duvarları Şeytana tapanların sık kullandığı motiflerle, resimlerle süslü. Burada toplanıp ayin yapıyorlar. Damarlarında akan kana kadar Türk ve İslam düşmanı bunlar. Gece gündüz Türkler ve Müslümanlar kahrolsunlar diye mücadele ediyorlar. Diğer yol hazırlık odasına çıkıyor. Çeşitli yalanlarla kandırdıkları, kaçırdıkları ve ilaç ya da büyü ile zihnini kontrol edip robot misali bir hale getirdikleri insanları ve çocuk yaşta kişileri bu hazırlık odasına topluyorlar. Kutsal su dedikleri bir su ile yıkanmalarını istiyorlar. Sonra bunları tünelden hastahanenin gizli bodrum katlarına götürüyorlar. Tünel içindeki bu odalarda elektrikli aydınlatma olduğu iddia ediliyor.

Hastahanenin gizli bodrum katlarındaki manzara anlatılabilecek gibi değil… Büyük baş hayvan kesimi yapılan bir yerin, insan kesimi için de var olduğunu hayal edin. Biraz teknik/tıbbi cihazlar da var ama her yer kan, iç organ, insan parçası…

Organ bağış kartınız varsa derhal iptal edin. Bir gün bile ihmal etmeyin. Güvenmediğiniz hastahanelere gitmeyin, ücretsiz check-up’lara gitmeyin. Her şeyden şüphelenin.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 08.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s