Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (32)

Medical Park ekibinden Osman Tiryakioğlu kimdir?

Mehmet Fahri Sertkaya

Medical Park ekibinden Osman Tiryakioğlu, kalp damar cerrahisi biriminde…

Bu sistemi çökertmek için insanlık namına büyük bir mücadele veren ekibin bu Osman Tiryakioğlu hakkında sahadan elde ettiği istihbaratlara dayanan iddialar şu şekilde:

➥ ‘’Osman her şeyi biliyor. Sistemin tam içinde. Sistemde çok aktif. Organları için çok sayıda insanı öldürmüş. Bunu Memorial Diyarbakır Hastahanesi’nde yapmış. Ayrıca, bu sistemden geldiğini bildiği yüksek sayıda organı, müşterilere yasa dışı ameliyatlarda takmış/nakil etmiş. Özellikle kalp elde etmek için Memorial Diyabakır’a gitmiş ve branşı icabı hep kalp nakli ameliyatlarına girmiş. Medical Park’da insan öldürmemiş. İnancı yok. Ermeni kökenli. Diyarbakır’daki Memorial’larda öldürdüğü kişiler arasında çocuklar da yetişkinler de kadınlar da var. Diyarbakır Memorial’e gidip çalışanlara, iş/kişi başına para verilmiş. Medical Park ekibinden bazıları birkaç iş sonra bir daha gitmek istememiş.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 11.10.2018)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s