Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (35)

Türkiye’de kayıplar neden bulunamıyor?

Mehmet Fahri Sertkaya

Almanya’da, 2018 yılı içinde 11.400 kayıp ihbari olmuş.

Kriminal polis, kayıp ihbarı yapılanların yüzde 50’sini bir hafta içerisinde bulabiliyormuş. 1 ay içerisinde yüzde 80’ini… 1 yıldan fazla süre kayıp olanların oranı sadece yüze 3 imiş. 
 
Kayıpların üçte ikisi erkekmiş, bunların yarısı reşit olmayan çocuklarmış.

2017’de 8.234 çocuk için kayıp bildirimi yapılmış. 7.886’sını Alman polisi bulmuş. Bu, yaklaşık yüzde 98 oranında bir başarı demek.

Kaybolanların hepsini hemen cinayet olarak görmüyorlarmış. Birçoğu borçtan sebep kaçıyormuş, hasta yada intihar etmek isteyenler de sık oluyormuş. Kayıp bildirimleri 30 sene rafta kalıyormuş, 30 seneden sonra siliniyormuş.

Bu, Almanya’daki durum… Türkiye’nin hali bu iken Almanya bunu nasıl yapabiliyor diye merak ediyorsanız, etmeyin. Türkiye’yi Türkler yönetmiyor. Almanya’de devletin başına organ mafyasınını adamı, uyuşturucu mafyasının adamı ve BOP eşbakanı biri geçirilemiyor. Almanya toplumu, açıkça Almanya’ya ve Almanlara ihanet eden birinin peşinde koşmuyor. Almanya’da Memorial, Medipol, Medical Park ve benzeri sistemlere devlet gücü izin vermiyor. İstihbaratları da vermiyor. Türkiye’de ise organ işi dahil bütün işleri, devlet otoritesini de kullanarak yapan, yaptıran bir ihanet güruhu var: içimizdeki İsrail…

Son zamanda, İslam cemaat ve tarikatlarına karşı karalama kampanyaları yapanlar bile bunlar ve bu kampanyalara kananlara, bu gerçekleri iyice anlatmalısınız. Türkiye içindeki en tehlikeli cemaat, içimizdek İsrail’dir. En tehlikeli ve derhal başı ezilmesi icap eden tarikat da Masonluktur.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 11.10.2018)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s