Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (38)

Hepsi, birbirleri ile danışıklı dövüştüler, dövüşüyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Erdoğan, Bahçeli, Kılıçdaroğlu, Hakan Fidan, Ahmet Devidoğlu, Selahattin Demirtaş, hepsi bu uluslar arası organ mafyasını da yöneten üst seviye Masonların emrinde. 
Hepsi, birbirleri ile danışıklı dövüştüler, dövüşüyorlar.

Demirtaş, bu organ işine yardımcı olup sonra karşılık olarak nakit para değil Amerikan malı silahlar alıyor. Silahlar PKK’ye gidiyor. İsimlerini zikrettiğim diğerleri ise çok büyük meblağlarda para alıyorlar. Hepsi hem vatana, millete, devlete, insanlığa ihanet ediyorlar hem de organ, silah, uyuşturucu, fuhuş diye bir ayrım yapmadan, insanlıktan çıkmış bir surette her şeyi mübah görerek maddi menfaat elde ediyorlar.

Aslında bu gibi şahıslar böyle bir sisteme zaten hizmet etmeye gönüllüler, dava edinip giriyorlar ama bu sistem onları iyi beslemekten taviz vermiyor. Erdoğan ve Devidoğlu gizli Yahudi, Bahçeli, Kılıçdaroğlu, Fidan ve Demirtaş gizli Ermeni…

Bu gün çok çok daha vahim gerçekler anlatacağım. Sık tekrarla yazıyorum: Hala vazifesini yapmayan adli ve idari yetkililer hatta görmezden gelen basın ve medya çalışanları bile, bu insanlık düşmanları ile beraber vatana ihanet kapsamında yargılanacaklar. Dini, siyasi görüşü, kültürü ne olursa olsun, insan kalan hiç kimse şu şartlarda sessiz, tepkisiz kalamaz.

İzlemeye devam et Tayyip, bak operasyon nedir, nasıl yapılır, sana uygulamalı göstermeye devam edeceğim.

Cemaatimiz içinde o bizi karalayan ve sözde yasaklayan sahte mail işini yaptırttın, içimizdeki hainleri de kullandın, iki sene bunu sahteliğini ispat ettim ve seni ikaz ettim durdum ve iki sene sonra yine aynı adiliği yaptırttın, bize pusu kurmaya kalktın ya, onca sözümü kale almadın ya, gör bak sistemini başına yıkacağım. İçimizdeki hainlerinin hepsinin iplerini de çekeceğim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.10.2018)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s