Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (41)

“Trump bile çıldırıyor” demişken, anlatayım mı neler döndüğünü?

Mehmet Fahri Sertkaya

Trump, bu yedi kişilik Mason ve Satanist ekibin içinde olan birisi. Bu konumu ailesinden kaynaklanıyor. Ailenin daha önceki bazı fertleri de bu heyetin üyesi idiler. Şu anda ailenin bu heyet içindeki üyesi Trump… Trump ve David Bickham, bu heyet içinde diğer beş kişiye nispeten sözleri daha geçerli olan kişiler. Lakin yine de aralarında as, üst ilişkisi/dengesi yok. İstişare ile ve kimse kimseyi amiri gibi görmeden kararlar alıyorlar. Dolayısı ile Trump da bu uluslar arası organ mafyasının önemli bir yerinde saf tutuyor.
 
Trump’ın ne büyük bir şeytan olduğunu, nasıl insanlıktan çıkmış bir pislik olduğunu, resmine/sıfatına bakan dahi anlayabiliyor. Bütün dünyada yıllardır, Trump’ın pisliğin teki olduğu konuşuluyor. Amerikan basın ve medyası da sık sık Trump’ın pisliğin teki olduğunu herkesin anlamasını sağlayacak tavırlarla neşriyat yapıyor. Bu pislik herifi Amerikan halkının başına getiren güç unsuru, Trump’ın kendisinin de üyesi bulunduğu yedi kişilik Masonik/Satanist sistem…

David Bickham ile Donald Trump arasında eskiden beri bir hukuk var. Trump heyette değilken, ailesi adına, diğer aile fertleri heyette iken de Trump’ın David ile hukuku/paslaşması vardı. Trump’ın zenginliği hep kara paradan, insanlık dışı pis işlerden geliyor. Trump’ın, öz kızı ile cinsi sapıklık yaşadığını artık bütün dünya zaten biliyor. Senelerdir her yerde haber oldu. Trump, bu heyetin mensuplarının yaptığı Şeytan’a tapınma ayinlerine de katılıyor. David ile aynı anda, aynı ayinlerde kız çocuklarına tecavüz ediyor. Hatta bazen erkek çocuklarını da kirletiyor. Bu zavallı çocuklar hayatta kalamıyor. Şeytan’a kurban ediliyor.

Trump, çocuklara, heyetteki diğer pislik heriflerden de daha çok düşkün. 7–10 yaş aralığındaki erkek ya da kız çocuklarına dayanamıyor. Bunları kirletiyor, kirletirken kırbaçlıyor ve dayanılmaz acılar içinde feryat etmelerinden şeytani bir haz alıyor. Kız çocuklarının göğüs kısmını elleri ile uzun uzun taciz etmekten, kız çocuklarının vajinalarına parmak sokmaktan, erkek çocukların makatlarını parmaklamaktan ve sonra bu zavallı masum çocukları Şeytan’a kurban etmekten ve sonra bunların kalplerini ve cinsel organlarını kesici aletlerle parçalamaktan hiç vazgeçmiyor. Bu çocuklar da Diyarbakır’da organları için parçalananlar gibi, çeşitli ülkelerdeki mağduriyet bölgelerinden kaçırılan çocuklar.

Trump, ABD başkanı olana kadar organ işlerini biliyordu, ufak tefek yerlerine dokunup destek veriyordu ve bunu tehditle değil gönüllü olarak yapıyordu. Başkan olduktan sonra tam manası ile bu sisteme dahil edildi. O da bundan, bu Allahsızlığı tam anlamı ile yapmaktan bir rahatsızlık duymadı, direnmedi, gönüllü olarak yaptı, yapıyor. Her bedeli ödemek pahasına, icabı halinde harbe girmek pahasına bu şeytani çarkı/sistemi, bu insanlık dışı sistemi durdurmak isteyenlerin bana son geçtiği bilgilere göre Trump, son günlerdeki yayınlarımız neticesinde bu sistemlerinin Türkiye başta olmak üzere, dünya genelinde büyük darbe almasından, en az Erdoğan kadar rahatsız ve Erdoğan gibi o da çıldırıyor.
 
 Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.10.2018)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s