Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (43)

Hamle yapsana Tayyip? Kilitlendin mi?

Mehmet Fahri Sertkaya

Benim dosyam hala senin masanda mı Tayyip? Hala kaldırmadın mı? Bakıp bakıp duruyor musun? Günde kaç saatini o dosya ile harcıyorsun?
 
O dosyada ne var, o kadar merak ettim ki, anlatamam. Hakkımda istihbari bilgi var mı? Varsa onları, hizmet ettiğin CIA ve MOSSAD mı hazırladı? Gelmedin üstüme? Sürprizlerim vardı?

Anlaşalım mı Tayyip?

➥ “Mfs, ben seni bilemedim. Çok pişmanım. Çok hatalı davrandım. Böyle olacağını bilseydim o sahte yasaklama işlerini hiç yaptırtmazdım. Telefonlarını dinletmezdim. Üstüne planlar kurmazdım. Cemaatiniz içinde bana çalışan kişileri senin karşında kullanmazdım. Büyüksünüz, siz neredesiniz, ben neredeyim. Size operasyon yaptırmak falan benim haddim değil. Her şeyi anladım. Uzat elini öpeyim.” mealinde bir şeyler de, seni bırakayım?

Hiç oldunuz hepiniz…

Devlet gücümüz, adliyelerimiz, polislerimiz, ordumuz, hazinemiz emrinizde… Ayrıca dağlar kadar kara paralarınız, ayrıca kirli çeteleriniz, ayrıca büyücüleriniz, ayrıca sizi kollayan devletlerin gizli servisleri, ayrıca Mason teşkilatı, ayrıca içimizdeki İsrail var. Ne oldu, hepsi hiçe döndüler?

Güç, aslında ne imiş gördün mü Tayyip? Gördün mü Numan? Gördün mü Turgut? Gördün mü Masonluk? Gördün mü Siyonizm? Gördünüz mü Şeytan’a tapanlar?

Allah, her şeye hakimdir. Her işinde galiptir. Allah’ın kefil olduğu, yardım ettiği kullarını, kimse mağlup edemez.

Hz. Üstazım buyurdu ki “Allah’ın kefil olduğu evlatlarıma, ben de kefilim. Yıkın ortalığı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s