Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (44)

Kerem Kınık uluslar arası Masonik, Siyonist ve Satanist organ mafyasına mı hizmet ediyor?

Mehmet Fahri Sertkaya

Türk Kızılayı Başkanı Kerem Kınık hakkında sahadan elde edilen ve sıhhatine güvenilen bilgiler/iddialar şu şekilde:

➥ ‘’Yahudi kökenli. 21. derecede bir aktif Mason ve localardaki programlara katılıyor. Organ sistemini biliyor ve sistemin çok kritik aşamalarında rızası dahilinde, gönüllü olarak yardım ve yataklık ediyor. Dünyayı bir ahtapotun kolları misali sarmış bu vahşi ve insanlık dışı organ sisteminin üst kısım detaylarını bilmese de elinden geldiğince gönüllü olarak destek veriyor. Türk Kızılayı vesilesi ile başka ülkelerin mağduriyet bölgelerinden çocuklar kaçırıldığını, bu sistemin en kritik aşamalarından birinde bu insan şeytanlarına yardımcı olduğunu biliyor ve bunu zaten kendisi organize ediyor.

Kerem Kınık, başta Suriye, Afganistan, Pakistan gibi ülkeler olmak üzere, başka ülkelere yardıma giden Türk Kızılayı araçlarının geri dönüşte kasalarında getirdiği çocukların ya da yetişkinlerin, Türkiye sınırları içinde derhal hangi noktalara götürüleceği hususu dahil, her aşamayı, sistemde üstleri olan Masonlarla birlikte planlıyor, organize ediyor, yönetiyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s