Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (45)

Rahip Brunson, organlar, silahlar, terör örgütleri, kiliseler ve danışıklı dövüşler.

Mehmet Fahri Sertkaya

Rahip Brunson… Bu şahsın kullanıldığı asıl projeler terörizm, terör örgütleri, silah kaçakçılığı/temini, istihbarat temini, casusluk faaliyetleri… Yanı sıra, söz konusu organ mafyasının da içinde ve üst konumda. Yedi kişilik Satanist, Mason ve Siyonist idare heyetinin içinde değil ama o heyete çok yakın konumda…
 
Karısı Norine Brunson, resmiyette karısı ise de gerçekte karısı değil. Projeleri gereği karı koca rolü oynuyorlar. Brunson’ın işlerine karısı da yardımcı oluyor ve büyük katkı sağlıyor. Kadın da diğer suçların haricinde bir de organize organ mafyasında olduğunu biliyor. Onlara hizmet ettiğini, çalışmalarının ciddi bir kısmının onlar için olduğunu biliyor. Bundan rahatsız değil. Vicdan yok, insan sınıfından sayılamaz ve diğerleri gibi şeytanlaşmış. Zaten her yerde organ, uyuşturucu, silah, fuhuş, karaborsa, borsa yönlendirmeleri, tefecilik, çeteler, terör örgütleri, Misyonerlik, Kiliseler, sözde insani yardım teşkilatları, Tapınakçılar, Masonluk, Siyonist teşkilatlar, parti liderleri, hükumetler, sözde STK’lar ve özellikle kimliği açık ve gizli hahamlar iç içe, birbirleri ile organize halde…

Norine Brunson

Hedefleri, Yeni Dünya Düzeni söyleminin arkasında gizli Şeytan’a tapanların yönettiği tek bir dünya devleti.. Bunların anıldığı her yerde, her anda Yahudilerden, hahamlardan ve Masonlardan ve Kabala’dan bahsetmek bir mecburiyet. Zira hepsinin, bütün sistemin merkezinde bunlar var. Sabetayist gizli Yahudi Adnan Oktar’a kurulan ve logosu bile Masonik tarzda olan A9 TV’ye çıkartılan hahamlar, Sanhedrin hahamları… Bu sistemin ruhani liderleri arasındalar ama organ, fuhuş, uyuşturucu, terör örgütleri, hükumetler, dünya genelinde basın ve medya yönlendirmeleri dahil her şeye onlar da müdahil oluyorlar, organize edilmesine dahil oluyorlar. Brunson’ın sözde karısı, bu işlerde Brunson’ın üstlerinin mevcut olduğunu biliyor ama Trump ve David’in de dahil olduğu yedi kişilik üst ekibi, benzeri ekipleri ve yükseklerde dönen dolapları bilmiyor.

Asıl vazifesi terörizm olduğu için rahip Brunson hep Kürtlerle ya da daha doğru ifade ile Kürt görünen gizli Ermenilerle, Süryanilerle, Ezidilerle ve Yahudilerle yakın temasta. PKK bile bunların oyuncağı. Devletimize karşı casusluk faaliyetlerinde bulunduğu şeklindeki suçlamalar çok doğru, bunları gerçekten yaptı. Karısı saha elemanı ve bilgi akışı sağlıyor, arazide incelemeler yapıyor. Bu kadın organ işi için de saha çalışmaları yapıyor. Bu, şu şekilde özetlenebilir:

➥ Organları için insanların, çocukların kaçırılması şart. Bunların kaçırılabileceği mağduriyet bölgelerinin sürekli mevcut olması da şart. Böyle alanlar mevcut mu, buna bakıyor. Mevcut değilse, nerelerde, hangi kartları kullanarak kriz çıkartılmalı ve mağduriyet bölgesine dönüştürülmeli, otorite boşluğu sağlanmalı, bunları inceliyor. Kriz çıkartılacak ya da çıkmış bölgelerde insanların halleri, inanışları, kültürleri, hayata ve olaylara bakışı, nasıl kandırılabilecekleri, insanlık dışı faaliyetlerinin hangi maskeler arkasında yapılabileceği v.s incelemeleri yapıyor. Kadın araştırıyor ve sonra raporlarını rahip Brunson’a getiriyor. Brunson da üstleri ile değerlendiriyor.

Brunson hadisesi tamamen tiyatro. Sanal gündemler oluşturuluyor. Arkasında çok sinsi oyunlar döndürülüyor. Cambaza bak numarası oynanıyor. Bu büyük sistem içinde bulunanların da birbirlerine değer verdiği yok. Birbirlerine elbette düşüyorlar ama hiçbirinin diğerine gerçekten yamuk yapma lüksü yok. Sorunları, isteseler de fazlaca büyütemiyorlar ve düşmanlıklarını artıramıyorlar, mecburen hep bir arada kalıyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 12.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s