Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (49)

Sakin ol hırçın çocuk! Sakin ol Samuel Saymaz!

Mehmet Fahri Sertkaya

Psikolojin bir anda sarsıldı, panikten sebep öfke patlamasına girdin, tavırların çok anormalleşti, etrafın anlayabiliyor. Renk veriyorsun, kendini eritiyorsun. Üstlerin de fırçayı çekti sana… 
 
O paracıkların şu şartlarda bir işe yaramıyor mu? Biz seninle daha çoook oynayacağız. Öyle kolay bırakmayız. Sonunda da karşına geçip:

➥ “Buraya kadardı. Tiyatron bitti. Sahne bizim. Şimdi konuş. Sen Aladağ mevzusunda, yaşananın aslında TEDAŞ-ENERJİSA ortaklığının katil sayaçları sonucu meydana gelmiş bir kaza olduğunu, yurt personelinin hiçbir ihmalinin olmadığını, can vermek pahasına o yavruları kurtarmak için çırpındıklarını ve birinin de bu uğurda canını verdiğini bildiğin halde, bu memleketin, insanlığa hizmet yolunda çırpınan ve alnından öpülesi evlatlarını, o dernekçileri ve yurt personelini, nasıl da kendi içinde bulunduğun kefenin ehli gibi göstermek istedin? Cin şeytanları bile bu kadar şeytanlaşır mıydı? Senin bir ruhun, vicdanın kalmadı mı? Neden bir kere bile sayaç diyemedin, EnerjiSA ve TEDAŞ diyemedin? Talimatları kim verdi? Konuş şimdi, gizli Ermeni, gizli Hristiyan, hain ve canavarlaşmış suç şebekelerinin satın alıp kullandığı paralı piyonu şeytan herif” diyeceğiz.

Haydi sen söyle, seni Numan mı aradı, Tayyip mi? Hangisi fırçaladı? “İşin içinde olduğunu nasıl öğrendiler, sen ne halt ettin. Yoksa senin üzerinden mi bizi buldular, sistemi çözdüler? Haberler yap, bir şeyler yap, toparla şu sıkıntıları” mı dediler?
 
 Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 13.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s