Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (50)

Türk Kızılayı’nın Genel Başkanı Kerem Kınık tehlikede mi?

Mehmet Fahri Sertkaya

Türk Kızılayı’nın başındaki 21. dereceli Mason ve bütün pis işlerde kullanılmış Kerem Kınık, öldürülecek. David, “Emniyet onu alırsa, bütün sistemimizi hemen çözerler. Ortadan kaldırın” dedi.
 
Kerem Kınık’ı Emniyet almalı ve çok çok özel korumaya almalı. Şartlar zorluyorsa, açıkça ve resmi kanaldan alınamıyorsa bile gayr-i resmi usullerle alınmalı, mahkemelere kadar hem konuşturulmalı ve hem de koruma altında olmalı. Kaçmayı düşünüyor ama sistemden kaçamaz. O sistem onu dünyanın her yerinde bulur ve keklik gibi avlar.
 
 Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 13.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için http://www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s