Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (52)

Şimdi anladınız mı içimizdeki İsrail’in neden paniklediğini?

Mehmet Fahri Sertkaya

Şimdi anladınız mı gizli Yahudi Aydın Doğan panik hali ile neden resmiyette her şeyi üzerinden attı ve satış gibi görünen tiyatrolarla, derhal sistemi başka birinin üzerine attı? Şimdi anladınız mı Ülker’in sahibi Karay Yahudisi Murat Ülker’i neden panik sardı ve resmiyette her şeyi Londra’ya taşımak istedi?

Şimdi anladınız mı Sabetaycı gizli Yahudi Ferit Şahenk’in neden katına, yatına kadar satıp, nakiti ile güvenli bir liman bulup oraya yerleşmek istediğini? Şimdi anladınız mı Sabetaycı gizli Yahudi Turgay Ciner’in paniğini ve Sabetaycı Cansu Canan Özgen’i bile oyundan düşürmemize razı olmasını? Şimdi anladınız mı Mustafa Koç’un hangi şartlar içinde iken, ülkede nasıl da ilan edilmemiş dev bir savaş yaşanıyorken öldürüldüğünü?
 
 Bunların hepsi söz konusu sisteme çalışıyor. Bu ülkede sağ yok, sol yok, birbirinden farklı partiler yok. Bu ülkede hiçbir zaman Cumhuriyet de, demokrasi de, hukukun üstünlüğü de var olmadı. Ülkemizde 100 sene önce, üzeri örtülü ve topluma, gerçekte olduğunun tam tersine gösterilen bir gizli Yahudi ve Mason darbesi oldu. O günlerden beri devletimiz onların kontrolündeydi. Şimdi ise buyrulduğu gibi “Yüz sene sonra Allah’ın rahmetiyle bu sistemi çökertiyoruz.”

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 13.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s