Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (54)

Süleyman Soylu Diyarbakır’a panik hali ile gitti.

Mehmet Fahri Sertkaya

Onu Diyarbakır’a Tayyip gönderdi. Numan Kurtulmuş bir daha gidemezdi, çok dikkat çekerdi. Bizim paylaşımlarımızdan sonra sözde kriptolu telefon sistemine de güvenemediler. “Müdürün hali de iyi değil. Daralır da bir gevşerse, bu film biter” dediler. Bir de vaziyet nedir ne değildir kendileri sahada kolaçan etmek istediler. Belki bizim saha elemanlarını da aramışlardır. Aslında tam enselerindeydiler.

Devlet sistemi içinde vazifesini doğru/hakkıyla yapacak komiserler, savcılar, hakimler var, bunu biliyorlar, bu ziyaretle onlara da göz dağı vermek istediler. Vatansever ve ahlaklı devlet yetkililerinin var olduğunu bilmek bile bunları çıldırtıyor.

Süleyman Soylu, Diyarbakır Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ile hususi görüşme de yaptı. “Toparla kendini, kocaman bir devletin başındayız. Bize bir şey yapamazlar. Aklını başına topla, pes etme, sakin ol. Sözümüzden çıkma, gerisini dert etme. Git dedik mi gidersin, kal dedik mi kalırsın. Bu kadar suça bulaştın bunca yıldır, şimdi buna mı panikliyorsun? Hani adamların ellerinde delil/ispat yok, olsa paylaşırlardı. Korkma, her şey bizim elimizde. Sen sadece kendine dikkat et, söylediklerimizden dışarı çıkma. Bu işi temizleyeceğiz. Tayyip de çok uğraşıyor işte, bırakmaz seni, bu işi kapatacak o… Şimdi kıvır sen bu işi de biz seni sonra buradan alırız. Kameraların karşısına geçtiğimizde neşeli ol, çaktırma, hiçbir şey belli etme.” mealinde konuştu müdürle ve müdür hayatında bir kere daha çok kritik bir yerde çok yanlış bir safı seçti.

Müdür Tacettin, Diyarbakır ve çevresindeki uyuşturucu işini de biliyor ve göz yumuyordu/yumuyor. Zaten kendisi de sık olmasa da kullanıyor. Daha çok hap türünde olanları kullanıyor. Özel hayatı darmadağın. Karısını çok sık aldatıyor. Çok rüşvet almış, çok beslemişler onu ve epeyi birikimi var.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s