Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (57)

Düşme Kerem Kınık, bunlar seni parça parça ederler de yerler.

Mehmet Fahri Sertkaya

Kurtlukta kanun, düşeni yemektir.

Düşme Kerem Kınık, bunlar seni parça parça ederler de yerler. Hayatta kal, hamle yap, gücünü göster. Senin için en iyi savunma, saldırıdır. Başka hiçbir şansın yok. Sen de Turgut Aydın gibi videolar çek, çok kopyasını al ve ayrı ayrı yerlere gönder.
 
Hayatta kalmanı sağladık. David Bickham panikledi, infazını öteledi. Seni ABD’ye çağıracak. “Gel buraya, burada kal, biz her şeyi hallederiz, güvende ol” diyecek. Sakın kanma, sakın gitme, seni orada infaz edecekler. Biz yazmasaydık, seni Türk Kızılayı bünyesinde paslaştığın ve senin gibi Mason olan ekip üyelerinden birine öldürtecekti. Silahlı bir cinayete kurban gidecektin. Muhtemelen gasp cinayeti, borç/alacak cinayeti, şahsi kin/intikam cinayeti gibi göstereceklerdi. Sonra verirlerdi basın/medyaya da ayarı, acır dururdu milletimiz senin gibi bir insan kasabına.

Sen sistemin beyinlerinden birisin, ele geçirileceksin ve konuşturulacaksın diye ödleri kopuyor ve David senin hayatta olduğun her dakika hop oturup hop kalkıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için http://www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s