Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (59)

Papaz Brunson’ın Mason avukatı İsmail Cem Halavurt neden panikledi?

Mehmet Fahri Sertkaya

Papaz Brunson’ın Ermeni ve Mason avukatı İsmail Cem Halavurt, Brunson’ı “sorun çıkmadan” gönderebildikten sonra, Şeytan’ın Konseyi’nden biri olan David Bickham ile görüşmüştü. Bunu yazmıştık. Dikkat etti, bir daha David’le görüşmedi. Lakin dün Kayseri otobüs saldırısı meselesine ufaktan bir dokunmamız bile Halavurt’u panikletmiş olmalı ki Brunson ile doğrudan cep telefonu üzerinden görüşme yaptı. 
 
Dünkü Kayseri otobüs saldırısı paylaşımlarımızdan sonra İsmail Cem Halavurt, Tayyip Erdoğan ile de görüşme yaptı. Organ mafyası dahil diğer hususları mevzu edip “Halavurt da bu Allahsızca işlerin tam içinde” dememiz bile sanki Halavurt’u panikletmemiş. “Delil yok, şahit yok, bana dokunamazlar” tavırlarında ama büyük aldanıyor. Kayseri işinde ise öyle panikledi ki, görüşmenin dinlemeye takılması riskine rağmen hem Tayyip’i hem de Brunson’ı aradı. Kayseri otobüs saldırısı meselesini hem Brunson’a, hem kendisine, hem Tayyip’e ve diğerlerine bağlayacağımızı hemen tahmin etmiş olmalı. Dün 21:30 civarı Telegam’a bu kadar büyük hacker saldırısı yapılması da Şeytan’ın Konseyi’nin talimatı ile oldu. Şeytan’ın Konseyi hala dinlenebiliyor. Geçelim Türkiye ayağını, bu Ankebut ağının dünya genelinde perişan halde olduğunu söylemek doğru olur.

Türkiye’de organ sistemi tamamen çöktü. Yakında uyuşturucu, fuhuş, silah, terör faaliyetleri, Misyonerlik, basın ve medya yolu ile ahlaksızlık yayan şubelerine kadar bütün örümcek ağları çökertilecek. Şu son zamanlarda mezhepsizlik, dinde güncelleme yada reform dayatanlar, duvara çarpmış gibi milletin sert tepkisi ile karşılaşanlar ama durmadan yeniden yeniden deneyenler de bunlar. Bu sistem… Camilere kadın-erkek bir doldurabilseler, şu milleti ahlâken daha da yozlaştırabilseler, Şeytan’a karşı vazifelerini yerine getirmiş olacaklar. Yayınlarımız neticesinde oluşan zarar ziyanı telafi etmek ve tamamen ifşa olup çökmemek için bile, Satanist ayinleri yaptılar. Yine masum çocukları, yetişkinleri, akıl almaz surette parçaladılar. O sahneleri gören sağlıklı insanlar, birkaç ay kendilerine gelemezler.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için http://www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s