Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (61)

Sen bir zavallısın Süleyman Soylu

Mehmet Fahri Sertkaya

Sen bir zavallısın Soysuz! Sen rest çeker gibi, posta koyar gibi Diyarbakır’a gidip işi kapatmaya oynayacaksın da biz oturup izleyecek miydik?

Başlamadık bile… Avukat Halavurt yasa dışı yollardan rahat rahat nasıl yurt dışına çıkıp geri geliyorsa, sen de bir ara uy, çık git, David’e sığın ve geri dönme. Çünkü bu devlet Tayyip ile birlikte seni de asar. Trump gülüyormuş “Yahu David, söyleyelim şu Tayyip’e ilgilensin bunlarla, kim bunlar, sustursun şunları?” diyormuş. David de “Tayyip artık yıkılıyor, belki de başka birini getirmeliyiz. Eski gücü yok” diyormuş.

Tayyip’i bile silmek zorunda kalacaklar, bir düşün seni ne yapacaklar? Boş ver sen amaaann, çok düşünme. Çek biraz tozu, yine hücrelerine kadar hisset, iyice bir titre, kendine dön. Kendin ol Soysuz, sokakların kafası hep yarım ve katil serserisi ol, hep olduğun gibi…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s