Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (63)

Emniyet birimlerindeki vatan evlatları, avukat Halavurt’u teknik takibe almalı.

Mehmet Fahri Sertkaya

Emniyet birimlerindeki vatan evlatları, avukat Halavurt’un her anını fiziki ve teknik takibe almalı. Sistemin kilit adamlarından biri bu Halavurt. İşlerini toparlıyor, elden geçiriyor, açık bıraktığı kısımlar varsa kapatmak istiyor.

Hemen sonrasında yine yasa dışı ve gizli bir yöntemle yurt dışına çıkıp Donald Trump, David Bickham, Rahip Brunson üçlüsünün hazır olduğu bir görüşmeye katılması planlanıyor. Trump, Brunson’a “Tam zamanında çıktın. Biraz daha geç kalınsaydı, sıkıntı çıkabilirdi. Avukat da gelsin yine, bir ara bunu kutlayalım” mealinde konuştu. Türkiye’deki ve bölgedeki terör faaliyetlerini ifşa edeceğimize ihtimal vermek bile istemiyorlar. Hususi ile David iyice gerildi. Her gün yeni şoklarla sarsılması onu iyice yıpratıyor. İlk anlardaki hali, tavırları, yorumları nerede, şu son zamanlardakiler nerede. Hala nasıl bir sistemle karşı karşıya olduğunu bile bilemiyor. Bu da onu çıldırtıyor.

Artık anladı, karşısındaki sistem, onun ankebut ağını çok zorlanmadan imha edebilir. Ankebut operasyonu mükemmel profesyonellikle ve hatasız surette devam ediyor. YİT ekibi, devletimizin kurumları içindeki vatansever, namuslu ekibin önünü açmaya devam edecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için http://www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s