Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (64)

Şeytan Konseyi, restimizi de gücümüzü de gördü, kabullendi.

Mehmet Fahri Sertkaya

Sebeplerine uydurup Tayyip’in bir süre içinde indirilmesine karar verecekler, başka çareleri kalmadı. Yoksa bütün sistemlerini ve sistemlerinde önemli bir yeri olan Türkiye’yi kaybedecekler.
Süleymanlılar, operasyonları, aylardır olduğu gibi mükemmel kalitede yapmaya devam ediyor.

Onlar ise hala cemaat içi mail sistemine sızıp Akademi Dergisi aleyhinde yazılar dolaştırarak kendilerini avutmayı deneyebilirler. Şu son günlerdeki operasyonlarımızın içimize yansıması olarak, cemaat merkezimize yakın çevrede de temizlik yapılacak. Zira oralarda dahi içimize sızmalar var. Tamamen bu şer odaklarının adamı diyebileceğimiz hainler var. Tamamen onların talimatına bağlı olmasa da gönlü ile hala onlardan kalabilmiş ama bizdenmiş numarası oynayan ve mail aldatmaları gibi anlarda bunlara yardımcı olan münafık hainler de var.

Bir kez daha söylüyoruz: 10. senemize girmek üzereyiz ama bu kadar senedir hiç yasaklanmadık. Hiç dava edilmedik. Ta 2016’ya kadar onlarca sahte yasaklama dolaşmıştı her yerde ama o sene mail sistemine sızılmıştı. İki senedir bunun da sahte olduğunu, istihbarat ve içimizdeki hainlerin işi olduğunu anlatıp ispat ettikçe herkes hakikati görmüştü. O günden sonra bir daha mail sisteminden önemli yazılar dolaştırılmadı. Hep, elden ve imzalı gönderildi. İki sene sonra bu kural yine Akademi için bozuldu. Çünkü iç ve dış düşmanlar buna mecburdular. Çok fena darbeler alıyorlardı yine…

Cübbeli’ye “Elindeki dilekçe ne oldu?” diye soran yok. Avukatlara, “iki senedir dut yemiş bülbülsünüz?” diyen yok. “O yazının merkezde aslı var, içinde Akademi yok. Olduğunu ispat edin, ellerimizle kapatacağız her şeyi” diye iki sene ilan ettik, karşımıza çıkabilen bir kişi yok. Şimdi ise yine bunları çok sıkıştırmışken yine mail oyunları oldu. Sözde merkezimiz bizden rahatsızmış.. İsimlerimize gerçek yazılı yasaklama ve bir de dava, bitirirdi bizi? Samimi olanlar için manzara, her zaman olduğu gibi açıkça, gözler önünde.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için http://www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s