Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (65)

“Nerede ise camide bile fuhuş yapılacak.”

Mehmet Fahri Sertkaya

Diyanet’ten sorumlu bir pezevenk: Numan Kurtulmuş.

“Nerede ise camide bile fuhuş yapılacak.”
 
Trabzon eski Valisi, devlet otoritesini yönetenlerin kasten göz yumması, izin vermesi hatta devlet gücünü kullanarak desteklemesi nedeni ile fuhuş merkezine dönüşmüş olan Çömlekçi’yi, üç ayda tertemiz yapacağını ilan ettikten sonra, alnından öpülmek ve emrine devletin bütün gücü verilmek yerine neden Hakkari’ye sürüldü kerhaneci Numan Kurtulmuş? Senin bir bilgin var mı bu hususta? Senin umumhaneler zincirinden oralarda faal olanları var mı?

Pezevengin ve hainin teki bir gizli Yahudi ve Mason iken, Diyanet’ten sorumlu devlet bakanlığı yapmak, mezhepsizlik, güncelleme/reform dayatmak, nasıl bir duygu Numan? Takipçilerimiz de çok merak ediyorlardır, anlatmak ister misin?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 14.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s