Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (66)

Diyarbakır’daki Memorial Hastahaneleri dünyanın her yerinden kaçırılan çocukların parçalanması için açıldı.

Mehmet Fahri Sertkaya

Diyarbakır Valiliği’nin 2007 yılında organ mafyası iddialarını yalanlaması tam bir skandaldı ve vahşete hizmet etmekti. Çünkü 2007 yılında da orada bu uluslar arası organ mafyası faaldi.

Memorial Hastahaneleri’nin resmiyette sahibi gösterilen gizli Yahudi ve Mason Turgut Aydın, o zamanlar orada, o çetelerin arasındaydı. Kıdemli değildi. Çok aktifti ve üstlerini memnun etti. Bundan sebep daha sonra kıdemli yapıldı, sözde hastahaneler, gerçekte ise insan mezbahaları olan Memorial’lar sonraki süreçte onun üzerine gösterilerek açıldı. 2007’de Diyarbakır’da Memorial’lar yoktu. İhtiyacın çok çok üzerindeki o sözde hastahaneler hem Diyarbakır ve çevresinden, hem Irak, Suriye, Pakistan, Afganistan başta olmak üzere dünyanın her yerinden kaçırılan çocukların parçalanması için açıldı.

2007 yılından bir habere şimdi bir daha dikkatle göz atalım.

“Çocukları kaçırıp parçalıyorlar

Güneydoğu’daki artış da dikkat çekti.

07.11.2008

11 Eylül 2009…

Vatandaş bile çoktan anlamış ki Diyarbakır ve çevresinde organ mafyası var.

Ya Valilik? Ya Emniyet müdürlüğü? Ya istihbarat? Birileri bütün kurumları mafyanın emrine mi verdi?

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için http://www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s