Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (68)

Telegram’a saldırıyı Amerikan istihbaratı yaptı.

Mehmet Fahri Sertkaya

Telegram’dan, benim hesabımdan yapılan yazışmaların ve sesli görüşmelerin arşivi talep edildi. Telegram direndi, vermedi ve bu nedenle Telegram’a hacker saldırısı yaptılar.

Abramoviç Telegram’ın sahiplerinden Pavel Durov (Teknik beyin) ve Yahudi kökenli Rus milyarder Abramoviç (finansör) baskı altına alındı. Emri Şeytan’ın Konseyi verdi. Konseyin üyesi insanlıktan çıkmış sadist pislik herif Donald Trump araya girdi. Amerikan devlet/istihbarat sistemi de işe dahil edildi. Yine de netice alamadılar. Şeytan’ın Heyeti’nin ve Trump’un nasıl Satanist pislikler ve dünya genelindeki ankebut ağının başındaki kişiler olduğunu ifşa etmemiz, onlar tarafından, bardağı taşıran hamleler olarak görülmüş olmalı. 
 
 Abramoviç, ilk anda talebi ret etti, sonra ikna ettiler. Pavel Durov ise ilk andan itibaren çok kararlı durdu ve ısrarla ret etti. Bunun üstüne Abromoviç de karar değiştirip yine ret etti ve kriz çıktı. Ardından Telegram’a büyük bir saldırı yapıldı. Saldırının çok teknik ve büyük olduğunu gören Pavel Durov, endişe ile bütün Telegram sistemini kendi iradesi ile durdurdu. Adeta sistemin fişini çekti. Alt yapıdaki açıkları tamamladı, güvenlik tedbirlerini artırdı ve sonra Telegram’ı tekrar devreye aldı. Bu nedenle Telegram’ın resmi web sitesi bile ulaşılamaz halde idi. Telegram bu güne kadar Rusya’ya ve İran’a da boyun eğmemişti. ABD’ye/Siyonizme de boyun eğmemiş oldu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için http://www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s