Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (69)

Türk Kızılayı’nın başında bulunan Yahudi kökenli ve Mason Kerem Kınık öldürülecek.

Mehmet Fahri Sertkaya

Öldürecekler!
 
 Onun korunması, Türkiye’nin ve insanlığın menfaatine… Ben yazayım da ilgililer/yetkililer icabını yaparlar, yazdıklarıma göre karar alılar. 
 
 Şeytan’ın Konseyi’nin dünyaya yayılmış Ankebut ağının kritik noktalarından birinde, Türk Kızılayı’nın başında bulunan Yahudi kökenli ve Mason Kerem Kınık öldürülecek. Öldürüleceğini, birkaç gündür yazıyorum. Bu emir doğrudan David Bickham’dan geliyor. David emri vermiş ve Türkiye ağında bunun için gayrete geliniyorken, haberi duyurduk, dikkat çektik bu hususa… Ankebut operasyonunun başarıya ulaşması için Emniyet birimlerimize ve adli makamlarımıza çok lazım olan Kerem Kınık’ı bu nedenle kurşunlayıp vurmaktan vazgeçtiler. 
 
 Şimdi ise dikkat çekmeyecek bir bir ölümle öldürmeliler ve öldürmeye kararlılar. Kerem’in yaşamasına izin veremezler. Halini de gözlüyorlar. Darmadağın bir halde. Bir alınırsa ve konuşturulursa, o an Türkiye ağı anında çöker. Bunu göze alamazlar. Bu şartlarda yapabilecekleri tek şey kalmıştı ve onu yapıyorlar. Bize, kullandıkları cinleri ile de sardırdıkları ve metafizik yönden yol almak istedikleri gibi, Kerem’e karşı da metafizik saldırı yapılıyor. Kerem Kınık’ın aklını/iradesini kaybederek, intihar görünümlü bir sonla hayata veda etmesi ve konuşmasına mani olunması isteniyor.

Şeytan’ın Konseyi bu emri çoktan verdi. Uygulamaya çoktan döküldü. Konseyin içinde olan büyücünün bu sıra hali pek iyi değil. Onu pek fena çarptık, bir süre daha kendine gelemez. Lakin konseyin dışında alt birimlerde bu tekniklerde mahir hahamları var ve Kerem işi onlara pas edildi bile… Kerem an itibari ile aklını zorlayan ruhi daralmalar yaşıyor. Fısıltılar duyuyor. Okuduğu ve duyduğu hiçbir şeyi idrak edemiyor. Sağlıklı düşünemiyor. Hiçbir şeye odaklanamıyor. Zaten ifşalar sonrası paniklemiş, korkmuş ve daralmış iken üstüne bunlar da geldi. Kısa sürede karşı atakla korumaya alınmazsa (ki bunun için Kerem’in yanında bulunup bazı teknikler uygulamak şart) ya da kendisi bu tekniklere karşılık verecek bir kişi bulamazsa, Kerem’in birkaç güne kalmaz cesedi bulunur.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s