Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (70)

Öldürdüğümüz cinin son sözleri; “Benden sonra Azazil gelecek” oldu.

Mehmet Fahri Sertkaya

Haberini aldın mı David? Son gönderdiğiniz, çok güvendiğiniz çok güçlü cin, bir iki saat önce mevta oldu. Yakmadık, onun da başını vurduk. Son sözleri “Benden sonra Azazil gelecek” oldu. Çok güldük.

Başka kimse kalmamıştı zaten. Gönder onu da David! Onun kıyamete kadar mühleti/ömrü var, Allah ona kıyamete kadar yaşacağına dair söz verdi ama en azından iyi bir sakatlar, hırpalar, sana geri göndeririz. 
 
 Brunson’ın canlı bomba imal etmekte kullandığı büyücüsünün infaz emrini ver. Yoksa oradan size çok sağlam vuracağız. Önce tepeleyip leşini Erdoğan’ın ayaklarının dibine atacağız, sonra bütün hikayesini, kaç operasyonda kullanıldığını, kaç cana kıydığını, Erdoğan’dan hangi talimatları aldığını, Brunson’ın ne kadar işine yaradığını teferruatı ile her yerde anlatacağız.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s