Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (72)

İzmir’deki kazada can veren ve bir kısmı da yaralı kurtulan çocuklar, aradığımız çocuklar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Kesin bilgiler veriyorum.

İzmir’deki kazada can veren ve bir kısmı da yaralı kurtulan çocuklar, aradığımız çocuklar. Bunlar, en başından beri anlattığımız, “Memorial Diyarbakır insan mezbahası”na çıkan yer altı tünelinin, hemen giriş kısmından az içeride bulunan iki yer altı odasında tutulan çocuklar. Biz oraları ifşa edince, sistemleri çökünce, bunları organları için katledememişlerdi ve oradan kaçırmışlardı.

Soruşturun, doğrulayın. Bu çocukların çoğu Pakistanlı olmalı. Sonra kalanlar da Afganistanlı ve Suriyeli ve başka ülkelerden olmalı. Muhtemelen uyuşturdukları, ilaç verdikleri için ve kapalı araçlarla nakil edildikleri için pek bir şeye şahit olmamışlardır ama yer altı odalarında kısa süre tutulmadılar. Orada kaldıklarını hatırlayanlar olacaktır. Kerem Kınık’ı şüpheli sıfatı ile almalısınız. Bu çocukları o getirtti. Bu yayınları artık ihbar kabul etmelisiniz. Kerem Kınık bu çocukları biliyor ve onu da öldürecekler, korumaya almış olursunuz. Kerem’i en üst seviye güvenlik şartları içinde alın ve tutun. Tam zamanı…

Yaklaşık 25 kişilik başka bir çocuk grubu olduğuna da eminiz. Devlet gücü bu şartlarda, birkaç saat içinde kesin netice alabilir, artık geri durmayın. İzmir’deki bu ölümlerin baş zanlılarından biri de Brunson ve avukatı Halavurt’tur. Bu vesile ile Halavurt’u da şüpheli sıfatı ile almalısınız. Çocukların Türk Kızılayı kullanılarak Türkiye sınırları içine getirilmesi Brunson’ın sistemi ve talimatı ile ve Kerem Kınık’ın bu sisteme hür iradesi ile, baskı ve tehdit olmadan yardım etmesi ile oldu.

Rahip Bronsun hiçbir zaman ev hapsine de alınmadı. Hepsi oyun. Hepsi danışıklı dövüş. Hakkında ihbarlar ve istihbarat raporları çoğalmıştı, bunları daha fazla sümen altı edemezlerdi, devlet gücü ile müdahalenin önüne daha uzun süre geçemezlerdi. Soruşturmalar yapılmalıydı ve Brunson’ı da sistemini de kurtarmanın ve sistemi işler halde tutmanın planlarını kurdular. Bununla da Şeytan’ın Konseyi ilgilendi. Türkiye’deki ankebut ağı onların kararını bekledi. Ev hapsi tezgahı yapılması emri çıktı. Tayyip ve Numan bununla vazifelendirildi, derhal emirleri yerine getirdiler. Danışıklı dövüşüldü, dövüşülüyordu ta ki biz oyunlarını bozana kadar. Brunson bu hainler sayesinde hem ceza almadı, hem ev hapsi denilerek devlet korumasına alındı. Daha güvenli şartlar içinde ihanetine, insanlık dışı icraatlarına devam etti. Hem de “Ben burada ev hapsindeyim, kimseye bir zararım olamaz” dedi, bütün pis işlerini yaparken ve sürekli iftira edilen bir masum rolünü oynadı.

Yine, Şeytan’ın Konseyi’nin kararı ile ekonomimizi kasten iyice batıran Tayyip, olağan üstü devalüasyon şartlarında mazlum, kahraman rolüne büründü. Konseyin üyesi Trump’ın da büyük gayretleri ile Brunson bahanesi ile danışıklı dövüşler oldu, elde bir Brunson varken bunun üzerinden atıştılar, yaptırım denemez saçma sapan kararlar aldılar, ellerindeki basın ve medya gücünü de kullanarak bütün Türk milletine tiyatro oynadılar. Şu koca milleti, Brunson yüzünden ekonomimiz batak hale gelmiş gibi kandırmaya teşebbüs etmekten geri durmadılar. Yoksa son ekonomik sıkıntılarla aslında hem Tayyip’in siyasi hayatı biterdi ve bitince yargılanırdı, hem de AKPKK darmadağın olur, çökerdi.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s