Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (76)

Gazaları mübarek olsun…

Mehmet Fahri Sertkaya

Gizli Ermeni ve gizli Hristiyan olup omurgasız ve haince yaşayan Samuel Saymaz artık telefon görüşmelerinden çok çekiniyor. Gizli Yahudi ve Mason Numan’a mutlaka gitmeli ya da arada birini görevlendirmeli, o gidip gelmeli. Arada irtibat bulunması şart, yoksa çok sıkıntı çekerler. Ya da Numan birini görevlendirmeli ve o kişi Samuel’e gidip gelmeli. Mutlaka ellerinde dosyalar bulunmalı, kısa notlarla haberleşip anlaşacakları şartlarda değiller.

Samuel, basın/medya ayağındaki ihanetleri çökertebilmek için kilit isimlerden biri… Samuel bu kriz şartları içinde uzaktan ama çok titiz takip edilmeli. Samuel sıkıştırıldıkça ankebut ağının her kısmı iyice dara düşecek, iyice tedbiri artıracak ve bir an gelince aşırı gevşeyecektir. Samuel mutlaka açık verecek ve suç üstü olacak, onun da kurtuluş imkanı yok ve bunun farkındadır o insan şeytanı…

Şu da bilinmeli ki Şeytan’ın Konseyi “Bu mevzu tahmin bile edemeyeceğimiz kadar büyüdü, zarar ziyan çok büyük ve yetmezmiş gibi iyice de ifşa oluyoruz. Geri çekilmeliyiz, taviz vermeliyiz” ayarında davranıyor. Kesinleştirilemedi henüz ama Tayyip’i ve AKPKK projelerini kendi haline bırakmışlar, “Kendileri çıkabilirse çıksınlar, desteğimiz ve işbirliğimiz devam etsin. Yoksa geriden izleyelim yıkılsınlar, biz ifşa olmayalım, başka bir proje getirelim” görüşündeler. Vatan haini Tayyip’i ve çevresini çevirip almak isteyen yetkili vatan evlatlarının eli, çok çok daha güçlendi.

Gazaları mübarek olsun. Medipol, Medical Park, Memorial ve diğerlerini Tayyip’e bırakmazlar. Devrilmeden önce resmiyette başka bir sahip bulurlar, satış gibi göstermek isterler. İcap ederse satın alan kişi adını değiştirmiş gibi gösterirler. Lakin basit piyonları Tayyip’e bırakmazlar. YiT, kısıtlı imkanları ile mükemmel işler çıkartmaya devam edecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s