Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (78)

And olsun ki Şeytan’ın Konseyi’ni ve bütünüyle Deccal’in ordusunu darmadağın edeceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya

Son yaptıkları ayinde Allahsız pislik herif Donald Trump’un şeytana kurban ettiği kız 11 yaşındaydı. Erkeklik aletini kızın ağzından boğazına tıkayarak nefessiz bırakmak sureti ile öldürdü. Aynı ayinde toplam yedi çocuk öldürüldü ve bunlardan birinin adı Ömer’di.

And olsun ki Şeytan’ın Konseyi’ni ve bütünüyle Deccal’in ordusunu darmadağın edeceğiz. Dünya tarihi boyunca çok karanlık çağlar yaşandı, çok zulüm ve küfür devri yaşandı ama bu Deccal devri gibisi yaşanmadı. Şu mücadelemizi görüp de izleyip kalanlara, Allah lanet eder, lanet. Hiçbir insan böyle korkunç hale getirilmiş bir dünyada, bunları duyup bilip de, hiçbir şey olmamış gibi kendi yoluna bakamaz. Bakın, Müslüman demedim, insan dedim. İnsan olanın vicdanı/kalbi, böyle bir boşvermişliğe, bu şartlarda bile susabilmeye izin vermez

Bunlar iyice çaresiz kalarak, Amerika’nın devlet gücünü de devreye alarak bize karşılık vermek isteyeceklerdir ama boşa…Bunların devri bitti. Karşılarında bir divan-ı salihin var, yol verdiler ve sahne şimdi İmam-ı Rabbani evlatlarının… Küfür ve zulüm ile dolmuş dünyayı iman ve adaletle dolduracaklar ve Deccal’in ordusunu yıkacaklar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s