Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (80)

Kerem! Seni yakın takibe almış bir polis ekibi var, onlara teslim ol, yoksa seni öldürecekler.

Mehmet Fahri Sertkaya

Kerem!

Acilen işin ehli olan birine danış, ölüme götüren kara büyülere karşı korunma tedbirlerine uy, hayatta kal, yoksa seni öldürecekler. Sonra da, seni yakın takibe almış bir polis ekibi var, onlara teslim ol, yoksa seni yine de öldürecekler.

O ekip, iyi adamlardan. Ankebut sistemine çalışanlardan da ankebut sisteminin sızabileceği adamlardan da değiller. Sana işkence etmezler, seni öldürmezler. Seni gerçekten korurlar. Vakti gelince, ankebut ağı tamamen dağıtılınca da en son seni adalet sistemine teslim ederler ve adaletle yargılanmanı sağlarlar. Korkma, yasalar senden yana, sana asla idam cezası veremezler. Üst üste müebbet cezaları alır, ömrünün sonuna kadar hususi ve güvenlikli bir koğuşta yatarsın. İtirafçı da olur, cezanda büyük indirimler de alırsın. Onlara yani devlete sığın, yoksa yine bir yol bulup seni öldürecekler. Ya öldürecekler ya da o iyi adamlara sığınacaksın, başka çaren kalmadı.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s