Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (82)

Pompeo da ankebut ağının içinde olan birisi…

Mehmet Fahri Sertkaya

Pompeo da ankebut ağının içinde olan birisi… Bu ani manevrası, endişeden, panikten. Vatanseverlerin operasyon yapabileceği endişesi hakim. Haberal’ı ve ankebut ağının Türkiye kısmını korumaya almak için geliyor.

Boş gelmeyecek, dosyalar olacak elinde ama vatanseverler sevinsin, ankebut ağı çok perişan hale düştü. Pompeo Tayyip’e de özel bilgiler getirecek, talimatlar verecek. Faaliyetleri çok sıkı takip edilmeli ve mümkün olduğunca çok görüntülenmeli. Gazeteci görünümlü saha adamları sürekli peşinde olmalı hatta ansızın gazeteci görüntüsü ile ona “ankebut ağı nedir, bilginiz var mıdır?” diye sormalı.

Her anları, her saniyelerine korkular hakim olmalı. O zavallı çocukların organları için öldürülüp parçalanmadan önce yaşadığı korkular, bunların korkularının yanında hiç kalmalı. Haberal ile görüşmesine, diplomatik nezaket sınırları içinde vurulacak sert darbeler sayesinde mani olunmalı. İyice daralsın insanlık düşmanları.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s