Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (83)

Rahip Brunson, ABD’nin, Masonluğun, Siyonizmin ve Şeytan Konseyi’nin Türkiye’deki kara kutularından biri..

Mehmet Fahri Sertkaya

Sözde rahip Brunson, ABD’nin, Masonluğun, Siyonizmin ve Şeytan Konseyi’nin Türkiye’deki kara kutularından biri.. Çözülürse, Amerika başta olmak üzere bütün bu şer odaklarının bütün kirli işleri ortaya çıkar. Ortaya çıkan insanlık dışı suçlara/işlere ve ortaya çıkan ağa, bu ağa kimlerin kimlerin dahil olduğuna, milletimiz de, dünya insanlığı da ilk anda inanamaz.

Türkiye’de derhal AKPKK yıkılır, idam sehpaları kurulur, Tayyip, Davutoğlu, Hakan Fidan, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Hulusi Akar, Abdullah Gül ve daha onlarca kişi asılır, yüzlerce kişi ise müebbet hapis cezaları alır, içimizdeki İsrail perişan olur ve ülkemizin rejimi bile kısa sürede değişir. Atatürkçülük maskesi arkasında kurulmuş gizli Yahudi ve Mason rejimi anında çöker.

Eğitim, ahlak, fazilet, bilim, sanat, teknoloji, sağlık/sıhhat ayağa kalkar, zahiri ve manevi yönden bakılınca bambaşka bir Türkiye oluşur. Bu da kısa sürede bölgenin, uzun vadede dünyanın sisteminin değişmesine sebep olur. Kısa süre içinde İsrail haritadan silinir, ABD gürültülü şekilde parçalanır, batak haldeki AB ülkeleri iyice çöker, tarih boyunca olduğu gibi dünyanın merkezi bir kez daha doğu olur ve batı batar. Türkiye, Çin ve Rusya’dan sonra dünya üzerindeki ikinci büyük güç olur ve sonraki süreçte bunları da yıkar.

Türkiye’yi kabetmemek için her şeyi yapmak zorundalar. Lakin biz, çok kuvvetli bir bedene musallat olup hasta eden keneler misali olan adamlarını, üçer beşer oyundan düşürmeye ve devlet kurumlarımızın, yetkililerin önünü açmaya, elini güçlendirmeye devam edeceğiz. Her yerde kriz masaları var, her yerde… Sistemleri, dünya genelinde bile darbe almış hatta dünya genelinde bile ağır darbe almış halde. Biz şimdi dursak bile sarsıntılar devam edecek, zararları bir süre daha artarak devam edecek. Lakin durmaya hiç niyetli olmadığımız gibi, daha da sert vurmaya devam edeceğiz.

Bu keneler, yaklaşık iki asırdır bünyemizdeler. bizden gözükerek bize her ihaneti ettiler. Kasten her kurulu düzenimizi bozdular. Ahlakı, eğitimi, maneviyatı yıktılar. Bunu yaparken de çağdaşlık, demokrasi, Atatürkçülük, laiklik vb. uydurma değerler ve tabirlerle tam aksine faaliyet gösteren kişiler gibi göründüler. Kendi adamlarını yani en büyük hainleri bir de kurtarıcı ve kahraman ilan ettiler. İşte herkesin merak ettiği Deccal sistemi ve Deccal’in ordusu, tam olarak bunlar…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 15.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s