Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (84)

Bu saat oldu, üstümüze gelemedin Tayyip? Halbuki sürprizler hazırlamıştık sana…

Mehmet Fahri Sertkaya

Telefonlarının dinlendiğine inanamıyorlar, kabullenemiyorlar. Kullandıkları özel sistemi silbaştan elden geçirip kontrol ettiler ve “Hayır, bizi kesinlikle dinleyemezler” dediler. “Metafizik yöntemler kullanıyor olmalılar” dediler. Çok gülüyoruz.

Hala dünya üzerindeki son teknolojinin kendilerinde olduğunu zan ediyorlar ya, ona da çok gülüyoruz. Çok çaptan düştüler, çok. Dünya çok değişti ve artık dünyanın dört bir yanında, pek çok sahada onlardan iyi olan milletler, kurumlar, kuruluşlar var.

Ya biz bir de henüz bu dünyada olmayan ama başka dünyalarda çok sıradanlaşmış olan yüksek teknolojiler kullanıyorsak? Var olduklarını kesinlik derecesinde bildikleri Merihliler, belki de bize teknoloji verdiler?

Bu çok mu fantastik oldu. O zaman kıvranıp dursunlar, nasıl dinlediğilmizi bulsunlar.

(Paylaşım tarihi: 16.10.2018 17:41)

Bu saat oldu, üstümüze gelemedin Tayyip? Halbuki sürprizler hazırlamıştık sana…

Bak Haberal da dahil oldu, sana “Şunları ne yapacaksan yap, nasıl durduracaksan durdur. Hiçbir işe yaramıyorsun” diyenler arasına…

Hiçbirinin umurunda bile değilsin. Hepsi kurulu sistemi ve kendilerini kurtarmanın derdinde. Seni onlar da bıraktılar. Senden sonrasını hazırlama telaşındalar. Vurduğun yüz milyarlarca dolar para, sana bu aşamada fayda vermiyor mu? Hiçbir şeye yaramıyor mu? Gerçekten orada daha uzun süre kalmak istiyorsan veya daha ileri bir tarihte asılmak istiyorsan, bağımsızlığını ilan et, kendini kandırma, onların yani idam fermanını verenlerin elini daha fazla güçlendirme. Sen de Turgut gibi kaset çek, her şeyi anlat, sistemi anlat, isimler ver, bağlantılar ver ve çok sayıda kopyala, güvenli gördüğün yerlerde sakla/saklat.

(Paylaşım tarihi: 16.10.2018 20:32)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s