Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (85)

Diyarbakır hususunda endişeliler. Hiçbir şeye engel olamıyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya

Diyarbakır hususunda endişeliler. Hiçbir şeye engel olamıyorlar. İnsanların kaynadığını, fokurdamalar dahi başladığını, herkesin rahatsız olduğunu çok net görüyorlar, ölçüyorlar. Her an bir kıvılcım çakıp kontrol edemeyecekleri hadiseler yaşanabileceğini öngörebiliyorlar.

Bu huzursuzluk, anne tarafından Gürcistan Yahudisi, baba tarafından Rum kökenli olup Ankebut Ağı’nın basit bir kuklası olan hain Tayyip’i… Sokakların iti ve uyuşturucu baronu bir katil olan gizli Yahudi ve Mason Soysuz’u… “Diyanet’ten sorumlu bir pezevenk” demenin hukuka uygun düştüğü Sabetaycı gizli Yahudi ve Mason Numan’ı… Herkesi sıkıntıya düşürüyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 16.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s