Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (86)

Kılıçdaroğlu, son seçimlerin hepsinin hileli olduğunu biliyor ve bu planlara isteyerek hizmet ediyor.

Mehmet Fahri Sertkaya

Haberal’ın gayr-i resmi yollardan yurt dışına çıktığı ve ABD’ye gittiği bilgisi geçildi. Kaynak, Haberal’ın kendisinin ve Ankebut ağının, Haberal’ın resmi yollardan yurt dışına çıkma eylemini bile riskli bulduğunu ifade etti.
 
 Fotoğraf: Şeytan’ın Konseyi’nin yedi mensubundan biri olan Mehmet Haberal, kendileri tarafından CHPKK’nin başına getirilmiş hain bir piyon olup gizli Ermeni olan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte görülüyor. Kemal’in çok sayıda terörist akrabası bulunuyor. CHPKK’nin başına geçeceği iki sene öncesinden kesinleştirilmişti.

CHPKK’nin ve MHPKK’nin AKPKK’ye karşı hiçbir zaman gerçek muhalefet yapmamasının arkasında ve son dönemde “imkansız” görüldüğü halde seçimlerde ve 16 Nisan referandumunda göstere göstere hile yapıp yola devam etmelerinin arkasında, söz konusu Ankebut Ağı var. Kılıçdaroğlu, son seçimlerin hepsinin hileli olduğunu biliyor ve bu planlara bilerek ve isteyerek hizmet ediyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 16.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s