Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (88)

Cemal Kaşıkçı gazeteci değil Rus casusuydu.

Mehmet Fahri Sertkaya

Cemal Kaşıkçı, aslında gazeteci değil, Ruslara çalışan bir casustu. Bin Laden ile ropörtajlar yaptığı zamanlarda bile Ruslara çalışırdı. İstanbul’daki Suudi Arabistan konsolosluğuna girdi ve çıkamadı. Orada, konuşması için işkence edildi ama işkencede ölmedi, kurşunlandı.

Cesedi parça parça edilerek, yaya çıkan personel tarafından, dikkat çekmeden çantalarla konsolosluk dışına çıkartıldı. Bu cinayetin emrini Şeytan’ın Konseyi verdi. İşi aslında CIA yaptı. Suudiler ikinci planda, emir eri gibi kaldılar. Bu, aslında Ruslara bir gözdağı idi. “Bizimle boy ölçüşemezsiniz. Bizimle aşık atamazsınız. Bırakın bu işleri” gibi bir gözdağı.

Kaşıkçı, Rusların menfaatine çalışıyordu ve Amerikalıları zora sokacak yeni işlerin içindeydi. Amerikalılar bunu öğrendiler ve infaz ederek mani oldular. Bu iş, silah işi. Kaşıkçı, Şeytan’ın Konseyi’nin insanların beynini/zihnini, elektromanyetik tekniklerle kontrol edecek, bulandıracak, bozacak bir silah peşinde olduğunu öğrendi. Kaşıkçıya bu bilgiyi başka bir Rus casusu iletti. Ortada evraklar, proje dosyaları da vardı. Ona bu bilgiyi ileten casus kendini ele vermiş oldu. Kaşıkçı’yı çok derinlemesine takip edenler, izleyenler, bu casusu tespit etti. Kaşıkçı’dan yaklaşık 12 saat önce bu Rus casusu öldürüldü. Sonra da Amerikalılar/Siyonistler riske girmeyip Kaşıkçı’yı ortadan kaldırdı. Ortadan kaldırmadan önce de ağır işkence altında konuşturmaya çalıştılar. Kaşıkçı bu gizli silah sırlarını Ruslara geçemeden infaz edilmiş oldu. Kendisine Rus casusunun gönderdiği bilgiyi, ondan önce Şeytan’ın Konseyi’ne çalışanlar gördü ve Kaşıkçı’ya büyük pusu kuruldu. Elde ettiği bu sırrı/bilgiyi, Ruslara iletmesine ya da basına düşürmesine engel olundu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 16.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s