Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (90)

Numan! Senin aklını alırız, aklını… Sertkayaya çarptığını kabullen.

Mehmet Fahri Sertkaya

Beyin dalgaları Numan, beyin dalgaları…
 
 İşin sırrı orada. Onları bir km uzaktan bile okuyabilen cihazlar çoktan geliştirildi. O uçağın içini senin gözlerinden naklen izledik, kulaklarından naklen dinledik.
 
Bundan korunmak istiyor musun? O halde kafana alüminyum folyo dolayarak yaşa.

Güncelleme : Öyle deme Numan, küfür etme, ayıp oluyor. “Senin beynini de, dalgalarını da, folyonu da” dediğin kısma kadar tamam, ötesi çok ayıp.

(Yayın tarihi 17.10.2018 02:24)

Numan! Senin aklını alırız, aklını… Sertkayaya çarptığını kabullen. Masaya da kafana da vurma, çek bir silah, sık, bitsin bu işkence. Kurtulsun mazlumlar ve senin arkandan da şunu diyelim:

Ne kendi etti rahat, ne aleme verdi huzur

Yıkılıp gitti dünyadan, dayansın ehl-i kubur.

Odanı naklen izleyebiliyoruz. Folyo sarmak sana uymadıysa, gözlerini kör et, biz de göremeyiz

Gırgırı bir yana da Numan, bu Haberal’ın yurt dışına çıkışına dair resmi kayıt yok, kendisi ortada yok, haberini patlattık, şimdi ne yapacaksınız? Bir süre daha Türkiye’de gözler önünde görülmezse, ne olacak? Aptalsınız siz Numan! Yo yoo, hakaret gibi algılama, siz gerçekten aptalsınız.

(Yayın tarihi 17.10.2018 02:43)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s