Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (91)

Kaşıkçı cinayetinde iki CIA piyonu: Numan Kurtulmuş ve Tayyip Erdoğan

Mehmet Fahri Sertkaya

Gazeteci görünen Rus casusu Cemal Kaşıkçı, aslında çok daha önceden infaz edilecekti. Karar alınmıştı ama sonra vazgeçildi ve bir süre daha takip etmeye karar verdiler. Zamanını kolladılar, sürekli ve yoğun takip altındaydı. Uydulardan, telefondan, internetten her yerden takip altındaydı. Bunu, kendisine bilgi geçen diğer Rus casuslarını tespit etmek için böyle yaptılar. 
 
Kaşıkçı’nın infazı işinde de CIA piyonları olan Tayyip Erdoğan ve Numan Kurtulmuş kullanıldı. İş onlara verildi ama aslında o vakit bu iş, infaz işi değildi. Erdoğan ve Numan’ın görevi Kaşıkçı’yı takip ettirmek, bağlantılarını çözmek, ifşa edeceği ve Amerika’nın/Siyonizmin aleyhine olacak gizli silah bilgilerinin sızdırılmasını önlemek ve Kaşıkçı’yı ele geçirip konuşturmaktı.

Yapabilselerdi Kaşıkçı’yı suç üstü de yapacaklar ve “Kaşıkçı, Rus casusu çıktı. Şok şok şok. İşte ispatlar” diyeceklerdi. Önce Türkiye medyasına hemen ardından dünya medyasına yayılmasını sağlayarak, Ruslara karşı bir kart gibi kullanacaklardı. Suç üstü yapmak kısmını başaramadılar ama bağlantılarını çözdüler, ona bilgi geçen Rus casusunu tespit edip öldürdüler. Sonra da hiç riske girmediler. “vakti geldi” dediler, Kaşıkçı’yı infaz ettiler. İhaleyi Tayyip ve Numan’a verdiler. Kaşıkçı’yı konsolosluğa bile bu ikili yönlendirdi. Kaşıkçı’yı bunlar pusuya aldılar, kandırdılar. Kaşıkçı o konsolosluğa asla gitmez, bu riske girmezdi. O gün konsoloslukta Şeytan’ın Konseyi’nin adamları vardı. ABD’nin adamları, CIA’nın adamları da vardı. Siyonizm cephesinin farklı kısımlarından/birimlerinden çok adamlar vardı. Bu iş aslında Suudilerin işi değil.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s