Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (92)

Yıldız İstihbarat Teşkilatı (YİT)’nın kesinleştirdiği bilgilere göre bu bir kaza değil.

Mehmet Fahri Sertkaya

Yıldız İstihbarat Teşkilatı (YİT)’nın kesinleştirdiği bilgileri aktarıyorum:

➥ Bu da bir kaza değil. İş, aş, vatandaşlık, Avrupa’ya geçiş vaatleri ile kandırılarak, organları alınmak için Türkiye’ye getirilenlerden bunlar.

Ankebut operasyonu başlamadan önce Türkiye’ye getirilen bu gibi yetişkinleri ve çocukları, başlarına bela olmadan yok etmek istiyorlar. Bu gibi sözde kazalardan kurtulanların konuşmalarına mani olmak için arazi faaliyetlerini İçişleri Bakanlığına sızmış gizli Yahudi, gizli Mason ve uyuşturucu baronu Süleyman Soysuz yürütüyor. An itibari ile TC devletinin İçişleri Bakanlığı, organize bir suç, ihanet, terör şebekesinin tam kontrolünde.

YİT, bu gibi kaçak göçmen ekiplerinde olan göçmenlerden, bilgi sahibi olanların, neler döndüğünü sezenlerin öncelikle belirlenip ekip dışına alındığını ve yok edildiklerini… Kalanların da yine de yok edilmek için kaza süsü verilmiş cinayetlere tevessül edildiğini… Buna rağmen yine de bu kandırılmış göçmenler arasında her şeyi fark etmiş de renk vermemiş kişiler bulunabileceğini değerlendiriyor. Devlet gücümüz ile korunmalı ve konuşturulmalılar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s