Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (93)

Süleyman Soylu, araziyi/sahayı temizlemeye çalışıyor.

Mehmet Fahri Sertkaya

Süleyman Soysuz, araziyi/sahayı temizlemeye çalışıyor. Özelikle organ ve uyuşturucu işinin iyice ifşa olmaması ve bu işlerden kendilerine uzayan bir yol bulunamaması için tedbirler almaya çalışıyor.

Bunu tamamladıklarını düşündüklerinde Kerhanecibaşı gizli Yahudi Numan Kurtulmuş, uyuşturucu baronu Süleyman Soysuz’a, Pompeo’nun talimatlarını anlatacak. O andan itibaren Türkiye’yi çok büyük bir hızla kaos ortamına sürükleyecekler. Bunu, Şeytan’ın Konseyi’nin emri ile, devlet gücümüze sızmış olan bu ihanet, suç ve vahşet çetesi yapacak. Hala vazifesini yapmayarak kendini sıkıntılardan koruduğunu düşünen adli ve idari yetkililer, çok büyük aldanıyorlar. En acı hadiseleri onlar yaşayacaklar. Korkunun ecele faydası yok. Ölenlerin çoğu korkaklar ve yürekliler meydanlarda hizmete devam ediyorlar.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.10.2018)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s