Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (94)

Ne ile uğraşacaklarını şaşırdılar. Ne yapacaklarını bilemez haldeler

Mehmet Fahri Sertkaya

Darbeleri üst üste ve farklı konularda alıyorlar. Hem ifşa oluyorlar, yönetici kadroları meydana çıkıyor, onlar da zora düşüyor hem de bütün pis işleri eş zamanlı olarak darbe alıyor. Bir yandan organ işi çöktü, bir yandan uyuşturucu ve silah dahil diğer pis işlerde her an büyük darbeler alacakları endişesindeler. Bir yandan bunları korumaya çalışıyorlar bir yandan iyice ifşa olacaklar ve yanlış yapacaklar diye tiril tiril titriyorlar. Diğer yandan Kaşıkçı paylaşımları iyice bunları dara düşürdü. Her şartta izlendiklerini, takip edildiklerini bilmek de bunları çıldırtıyor. Acınası haldeler ama hala adli ve idari yetkililer gayrete gelmiyor. Büyük bir operasyonun parçası gibi görünmeyen kısmi ve küçük küçük operasyonlar başlamalı. Bunlar daha da sıkılmalı, daralmalı. Biraz daha baskı, iyice hatalar yapmalarına sebep olacak.

Süleyman Soysuz, araziye inip de organ mafyası rolü oynamayı kabullenecek ve kendini yakacak bir mafya bulmak projesinden, biz ifşa ettiğimiz için, vazgeçti. Ankebut Ağı’nda 9 şiddetinde ve çok yıkıcı bir deprem başlamıştı, artçı sarsıntılar da çok şiddetli yaşanıyor.

(Yayın tarihi 17.10.2018)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s