Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (95)

Fark ettin mi Kerem Kınık?

Mehmet Fahri Sertkaya

Sıkıntıların hafifledi, normalleşiyorsun. Seni, hahamların yaptığı büyüler ile öldüremeyecekler. YİT seni korumaya aldı. Biraz zor oldu ama oldu. Mahkemelere kadar sen de akıllı davran, hayatta kal. Dediklerimizi düşün, bize güven. Ankebut Ağı YİT’ten güçlü ama YİT’in küçücük bir kısmını oluşturduğu kocaman teşkilatımız karşısında bir hiç. İnan bana bütün bunlar patlak verecek, bütün Türkiye duyacak ve Tayyip’i ve Tayyip merkezli kurulan sistemi milletimiz bitirecek. O güne çok kalmadı. Kaos çıkartmalarına engel olmayacağız, bunun da hikmetleri var ama çok ileri götürmelerine izin vermeyeceğiz. Sonra da Ankebut Ağı tamamen çökertilmiş olacak.

Turgut Aydın gibi yap Kerem, kasetler çek, çok kopyasını al ve seni yok etmek isteyenlerin bilemeyeceği sağlam yerlere dağıt. Turgut’a yanaş, yardımlaş, beraber yola devam et, kuvvet bul ve hayatta kal.

(Yayın tarihi 17.10.2018)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s