Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (96)

Ankebut Ağı’nın Türk Telekom ve TTNET bünyesinde aktif ekipleri var.

Mehmet Fahri Sertkaya

Buralardaki ekipleri MİT’in hain kanadı üzerinden kontrol ediyorlar. Benim internet hesabım başta olmak üzere, yüksek sayıda kişinin internet hareketlerini takip etmek istiyorlar. Beni takip ediyorlar, verileri çekiyorlar ama şifreli sistem olduğu için çözemiyorlar. Uluslar arası piyasada kabul görmüş, Amerika merkezli, ücretli ve çok sağlam güvenlik sağlayan bir VPN servisi kullanıyorum. Bu defa kinlerinden, hattımı yavaşlatmayı, bağlantının sürekli kopmasını sağlamayı deniyorlar. Hepsini isim isim, cisim cisim biliyoruz. Zamanı gelecek ve onları da suç üstü yaptırıp aldıracağız.

Hem kaliteli ve çok güçlü şifreleyen bir VPN servisi tercih edilmeli hem de bir de “uçtan uça şifreleme”ye dayalı olan Telegram tercih edilmeli. Telegram’ın sahipleri dik durmaya devam ediyorlar. Boyun eğeceklerine pek ihtimal vermiyoruz. Ankebut operasyonundan memnuniyet bile duyuyorlar. Ortak menfaatlerde bulaşabileceğimiz kişiler.

Operasyonlar sırasında mutlaka pc kullanmak zorunda olanlar için tavsiyelerim

– Lisanslı bir Windows işletim sistemi (Linux sistemleri kullanmak çok daha isabetlidir ve birinci tercih olmalıdır)
– Lisanslı ve pro sürümünden bir AVG Internet Security (içinde antivirüs ve ek araçlar mevcut geliyor)
– Lisanslı bir IOBit Advanced System Care (içinde IObit Malware Fighter mevcut olmalı)
– Lisanslı bir VPN hizmeti (Amerikalıların, CIA’dan bıkıp kurduğu ve milyonla müşterisi olan, bağımsız ekipler tarafından kurulmuş, sözünü tutan, gerçekten sağlam şifreleyen VPN firmaları mevcut)

Mobil cihazlar kullananlar da ilk madde hariç diğer maddelerin hepsinin mobil sürümler için olan uygulamalarını derhal temin edip aktif etmeli.

(Yayın tarihi 17.10.2018)

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s