Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (99)

Amerikan ordusu’nun ve CIA’nın Diyarbakır’daki organ ve uyuşturucu kaçakçılığı

Mehmet Fahri Sertkaya

Diyarbakır’daki 8. Ana Jet Üssü bünyesinde kurulan Amerikan askeri üssü zaten kanunsuzdu ve ifşa etmemizin ardından, tedbir amaçlı oraya da ayar çektiler. Orada 250–300 kadar Amerikan askeri mevcuttu. An itibari ile 30–40 Amerikan askerinden başka bir şey kalmadı. Her yeri tertemiz edildi. Hiçbir suç unsuru kalmadı.

Birkaç uçak ve helikopter vardı, bunlar da götürüldü. Orada böyle bir üssün ve birkaç uçak ve helikopterin olması, dışarıdan bakan gözler için çok anlamsızdı. O uçakları ve helikopterleri pis işlerinde, getirip götürmede kullanıyorlardı. Türk evlatları ve çevremizdeki diğer Müslüman milletlerden kaçırılan zavallı çocuklar ve biraz da yetişkinler, Memorial Diyarbakır ve Memorial Dicle hastahanelerinde parça parça ediliyor ve bunların organları bu acayip üsteki uçak ve helikopterler ile de Türkiye dışına dağıtılıyordu. En çok da İsrail’e götürülüyordu. Ayrıca bu askeri üs ve birkaç hava vasıtası, uyuşturucu işinde de kullanılıyordu. Şeytan’ın Konseyi’nin talimatı ile başlatılan arazi temizleme çalışmaları sırasında, acele ile buraya da ayar çekilmiş oldu.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.10.2018)
 
BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s