Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi(34)

Recep Tayyip Erdoğan yolun sonuna mı geldi?

Mehmet Fahri Sertkaya

İyi geldi mi David Bickham? Devam edeyim mi?

Dün “Şartları ben belirleyeceğim ve öyle anlaşacağız. Ben duracağım ama siz Türkiye sınırları içindeki bütün organ kaçakçılığı sistemini kökten yıkıp durduracaksınız” dediğimde, ciddiyetimi anlamamıştınız.

Neler yapabileceğimi kabullenmek istememiştiniz. Ara yine Tayyip’i, çek yine uzun uzun fırçanı. Dikkat et, hala dinlenebiliyorsunuz. Ya da yine ayin yap, Şeytan’a insan kurban et, kalp falan parçala, yardım etsin Azazil sana? Alsın seni ve sistemini imam-ı Rabbani evlatlarının elinden? Sana ve senin gibilere, Türkiye’nin kime ait olduğunu göstereceğiz. Dokunun yurtlarımıza, şımarık tavırlar sergileyin, karşılığı öyle bir vereceğiz ki soluğu Tel Aviv’de alıp zaferden sonraki şükür namazlarını Mescid-i Aksa’da kılacağız.

And olsun ki topyekun hezimete uğrayacaksınız.

➥ “Korkmayın! Yurtlarımızda vazifeli evlatlarım işlerini en doğru, eksiksiz şekilde yapsınlar. Siz de devam edin. Onların uğraşları boşa… Bir netice elde edemeyecekler. Kurdukları bu sistem, Allah’ın rahmeti sayesinde işte 100 sene sonra bitiyor. Bu sistem sonunda yıkılıyor. Evlatlarım önce Allah’a, sonra bana emanet. Endişelenmesinler.” buyruldu.

Bizim sistemin en tepesinde Şeytan/Azazil yok be Tayyip. Benim içinde piyon olduğum sisteme, divan-ı salihin deniyor. Şu sizin avukat Zeki Çalışkan son zamanlarda divan-ı salihin hususunda bilgi kirliliği yapıp zihinleri bulandırmak için paylaşım yapıp duruyor. Ona bir sor, paylaştığı zırvaları değil, paylaşmadığı doğruları anlatsın, sen de anlarsın ve “Öyle ise bunlar, muharebe edilemez ezici üstünlükte bir güç” dersin.

Haydi, ipine hazırlan. Arada sık sık provalar yap. O gün geldiğinde yakışıklı, vatan sever, hizmet adamı, maneviyatlı, kararlı ve vatan için, din için ipe gidiyor görüntüsünde olman lazım. Zira divan-ı salihinden kararın çıkmış. İdam fermanın verilmiş. Şu sıralarda oraya doğru hızlı yol alman için bana emir edilenleri yapıyorum. Senin gibi bir gizli Yahudi ve ahlaksız herif olan Adnan Menderes’i de divan-ı salihin ipe göndermişti. Geçenlerde, görgü şahidinin anlatımını bile paylaşmıştım. Hatırladın mı? Hemen sansürlemek de senin piyon olduğun Deccal’in ordusuna bağlı olan Facebook’a, Youtube’a, Twitter’a ve benzerlerine kalmıştı. O kadar cana kıydın, o kadar insanın sonsuz saadetini yıktın, o kadar zulüm ettin, o kadar ihanet ettin ki senin ölüme çare falan bulman lazım. Hiç hesap kısmına geçiş yapmaman lazım. İnsan senin akıbetini düşündükçe, oturduğu yerde titriyor, bir tuhaf oluyor.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 11.10.2018)
 
 BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s