Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (103)

David Bickham’ın gerginliği hiç azalmadan devam ediyor

Mehmet Fahri Sertkaya

Sistemleri iyice darbe alınca paralar da kesildi. Paralar çok azalınca bunların sözde güçleri de azaldı. İsrail bile bu paralar sayesinde ayakta/varlıkta tutuluyor iken ve ABD bile aslında fiilen batak iken, üstüne doğu ve Asya ülkeleri büyük atakta iken, siz düşünün David’in, konseyinin ve diğer Siyonist teşkilatların/liderlerin ne kadar gergin olacaklarını.

Daha önce tekrarla söyledik: Türkiye’deki Ankebut Operasyonu, hem Türkiye’nin hem de dünyanın tarihi akışında bir kırılma noktası olacak. Her şey bir anda hiç beklenmeyen şekilde akacak/gelişecek. Belki de bir çağ kapanacak da yeni bir çağ açılacak. Yahudiler/Siyonistler topyekun hezimete uğrayacak. Bunlar bu şartlarda Armagedonun yani 3. dünya savaşının son ve kanlı kısmına girmek zorunda kalacaklar. Ankebut Operasyonu işte bu kadar mühim.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.10.2018 15:52)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s