Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (104)

Sadece Diyarbakır’da değil, bütün ülkede operasyonlar yapacaklar

Mehmet Fahri Sertkaya

“Emniyet birimlerinde zafiyetler var, personel sayısı eksik, şu eksik. Derhal tamamlamazsak göçmen takibinde sorunlar devam eder.” tarzında zihin yönlendiren konuşmalar yapıp mesajlar verecekler.

Hastahaneleri dolaşacaklar, baskınlar yapacaklar ve “Bir sorun/suç göremedik” diyecekler. Biraz da sınırlarda denetim yapacaklar ve “Suriyelileri takip edebiliyoruz. Bu hususta kimsenin sıkıntısı/endişesi olmasın” mesajları verecekler. Lakin hepsi bir orta oyunu olacak. Bir mizansen olacak. Bu süreçte Siyonizmin ve Masonluğun Aydın Doğan üzerinden yönettiği sözde Türk basın ve medyası da bu hainlere tam destek verecek.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.10.2018 16.16)

Göstermelik göçmen operasyonlarından sonra göstermelik uyuşturucu operasyonları yapacaklar. Göz boyayacaklar. Milletimizin bunlara aldanmayacağına kesinlik derecesinde kaniyiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.10.2018 16:46)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s