Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (107)

Nicola Tesla’yı da Ankebut Ağı öldürdü | Diyarbakır’da organ kaçakçılığı ve gizli teknolojiler

Mehmet Fahri Sertkaya

John George Trump, Donald Trump’ın amcasıdır. Şeytan’ın Konseyi’nde Donald Trump’tan önceki üye idi. Onu yeğeni Donald öldürdü ve onun yerine yeni üye olarak ailesini temsilen konseye girdi.

John Trump Amerikalı bir elektrik mühendisi, mucit ve fizikçi olarak biliniyor. Radyasyona ve elektromanyetik alana dayalı ve insanlığın faydasına olan tıbbi cihazlar geliştirmiş gibi görünse de aslında arka planda Şeytan’ın Konseyi için yine radyasyona ve elektromanyetik alana dayalı ölümcül silahlar geliştirdi. Memorial Diyarbakır hastahanesinin gizli bodrum katlarından birinde mevcut bulunan ve cesetleri ve ceset parçalarını yakmakta kullanılan çok gelişmiş cihazın temelinde de John G. Trump’ın çalışmaları/icadları var. Bu cihaz, bir dakikadan daha kısa sürede bir cesedi küllerine çevirebilecek güçte bir cihazdı ama deliller bulunamasın diye yapılan arazi temizleme çalışmalarında ilk olarak yok edilen delillerden biri bu cihaz oldu. Biraz büyükçe bir asansör şeklinde olup dış yüzünde düğmeleri, ayar ekranı bulunan bu cihaza geniş olmasına rağmen iki ya da üç ceset atılıp yakılıyordu. Yıldız İstihbarat Teşkilatı (YİT), bu çok özel cihazda elektrik enerjisi haricinde Uranyum ya da benzeri bir radyoaktif/nükleer madde kullanıldığını değerlendiriyor. Zira son zamanlarında cesetlerin biriktiği ve rahatça yakılamadığı bilgisi elde edilmişti. Bu da, ihtiyaç duyulan bir maddenin eksikliğinin yaşanması ile izah ebilebilir bir durum. Bu madde ya bulunamadığı için ya da çok pahalı olduğu için sorun yaşamış olmalılar.

John G. Trump , Almanya’dan Amerika’ya göçmüş Yahudi bir anne ve babanın evladı olarak 21 Ağustos 1907’de New York’ta dünyaya gözlerini açtı. Ailesinin içinde bulunduğu konsey ve konseye bağlı Ankebut Ağı sayesinde her yerde hızlı yol aldı. Elektrik mühendisiliği alanına yöneldi. Amerika’nın ve başka bazı devletlerin kritik birimlerinde genç yaşta yer aldı. Özel olarak hazırlandı. Hastane cihazları radyasyonu, radar ve benzeri teknolojiler üzerine uzmanlaştı. Günümüzde bütün dünyanın duyduğu ve bu güne kadar adeta gizlenmek istenen mucit Nicola Tesla, New York’ta bir otelde öldürüldükten sonra, John G. Trump, mensubu bulunduğu Ulusal Savunma Araştırma Komitesi adına Nikola Tesla’nın makalelerini inceleyerek analiz etti. Tesla’nın bütün çalışmalarına ve notlarına Amerikan gizli servisi el koymuştu. Aslında Tesla’yı John G. Trump’ın ve ailesinin de içinde bulunduğu sistem, Amerika’nın devlet sistemini ve gizli servisini kullanarak öldürttü. Yani diyebiliriz ki bütün dünyanın günümüzde tartışıp durduğu Tesla’yı bile Şeytan’ın Konseyi öldürttü. Muhtemelen Nicola Tesla, o güne kadar icad ettiği akıl almaz şeylere çok kritik öneme sahip bir yenisini daha eklemişti ve o şeye sahip olmak istediler. Belki de Tesla o tekniğin insanlığın yararına kullanılmasını şart koşmuştu da bu hususta anlaşamadılar. Bunun için de Tesla’yı ortadan kaldırdılar. YİT, Nicola Tesla’nın, tam olarak kim olduklarını bilmese de bir teşkilatın varlığını ve onlara çalıştığını bildiğini değerlendiriyor. Tesla’nın öldürülmesi, sonradan aralarında çıkan bir anlaşmazlık gibi duruyor. Bu hususlar ilerleyen yıllarda mutlaka daha da iyi araştırılıp meydana çıkacak yeni delillerle iyice aydınlatılabilecektir. Zira ilerleyen yıllarda bütün insanlık, Deccalin ordusu diyebileceğimiz bu Ankebut Ağı’nın, iki asırdan fazla süredir, organize surette, insanlığa neler yaptığını konuşup duracak. Duyanlar inanamayacak.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.10.2018 18:16)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.
 
 Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız. 
 
BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s