Ankebut Operasyonu ve Şeytan’ın Konseyi (108)

Operasyonlar sırasında mutlaka pc kullanmak zorunda olanlar için tavsiyelerim

Mehmet Fahri Sertkaya

– Lisanslı bir Windows işletim sistemi (Linux sistemleri kullanmak çok daha isabetlidir ve birinci tercih olmalıdır)
– Lisanslı ve pro sürümünden bir AVG Internet Security (içinde antivirüs ve ek araçlar mevcut geliyor)
– Lisanslı bir IOBit Advanced System Care (içinde IObit Malware Fighter mevcut olmalı)
– Lisanslı bir VPN hizmeti (Amerikalıların, CIA’dan bıkıp kurduğu ve milyonla müşterisi olan, bağımsız ekipler tarafından kurulmuş, sözünü tutan, gerçekten sağlam şifreleyen VPN firmaları mevcut)

Mobil cihazlar kullananlar da ilk madde hariç diğer maddelerin hepsinin mobil sürümler için olan uygulamalarını derhal temin edip aktif etmeli.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 17.10.2018 21:53)

Bu tedbirleri aldıktan sonra, web tarayıcı olarak sadece Mozilla Firefox kullanın. PC’nizde ve Mobil cihazınızda Firefox haricinde kurulu bir başka web tarayıcı olmasın. Mobil cihazda Google Chrome varsa ve kaldırılamıyorsa, uygulama ayarları kısmından ayarlarını iyice kısın/sıkın. Mobil cihazlarda WhatsApp, Instagram, Twitter, Facebook, Google+, Youtube, Gmail uygulamaları bulundurmayın, hepsini kaldırın. Bu ortamlara da sadece Firefox üzerinden girin ve oturum açın. Bu uygulamaların PC sürümlerini de PC’nizde bulundurmayın. Hepsi doğrudan CIA’ya ve CIA üzerinden Şeytan’ın Konseyi’ne bağlanıyor.

Firefox tarayıcıda mevcut olan “İzlenme koruması” ayarını aktif hale getirin. Çerez ayarlarını elle yapın ve Firefox uygulamasının, kapatılıp yeniden açıldığında, ilk defa kurulmuş da açılmış gibi olmasını sağlayan ve Türkçe olup gayet anlaşılır olan ayar kısımlarını düzenleyin. “Karşıya beni izleme komutu gönder” ayarlarından “Çerezleri koruma, sil” ayarına kadar…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.10.2018 16:35)

Dijital güvenliğe dair tavsiyelerimizi bütün Türkiye duymalı ve uygulamalı. Bu da kritik öneme sahip…

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.10.2018 18:27)

Bizim yönlendirmelerimizi dikkate almadan, arazide çıkartacakları kanlı çatışmaların hiçbirine dahil olmayın.Kendi kuyularını kazacaklar, hep kendi adamları telef olacak. Sonra sahneye ineceğiz.

Mehmet Fahri Sertkaya | Akademi Dergisi

(İlk yayın tarihi 18.10.2018 18:29)

BU YAYINIMIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞMAYIN, çünkü CIA SANSÜRLEYECEK ve kimse görmeyecek.

Bizi, gerçek sahibi CIA olan Facebook başta olmak üzere, Amerikan sosyal ağlarının ve video kanallarının hiçbirinde sağlıklı/sansürsüz/özgür bir şekilde takip edemezsiniz. Senelerdir sansürleniyoruz ve bunu yüzlerce somut teknik delil ile, ayrıca binlerce kişinin şahitliği ile ispat edebiliyoruz. Buradaki yayınlarımızı/videolarımızı da Amerikan sosyal ağları üzerinden yaymayı başaramazsınız.

BİZİ TELEGRAM GRUBUMUZDAN TAKİP ETMELİSİNİZ

Paylaşımlarımızı anında görüp takip etmenin tek sağlıklı yolu Telegram grubumuza üye olmanızdır. WhatsApp’ın da gerçek sahibi CIA’dır ve Telegram, WhatsApp’ın alternatifi olan bir yazılımdır, bize has ve tarafımızdan üretilen bir yazılım değildir. Dünyada, onlarca devlette yüz milyonlarca kişi tarafından güvenle kullanılır. Güncel paylaşımlarımızdan anında haberdar olmak için www.telegram.org adresinden, kullandığınız cihaza uygun olan bir uygulamasını kurup, şuradaki Telegram kanalımıza takipçi olabilirsiniz: http://www.t.me/AkademiDergisi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s